Вулиці міста Іршава поповнилися молодими саджанцями

Вже не один рік, Народний депутат України Віктор Балога дарує нашому місту молоді саджанці. Попередні роки це були здебільшого сакури,  а цими днями нардеп знову подарував місту сто саджанців – 60 катальп та 50 павлоній. Нагадаємо що цього року це вже другий подарунок від Віктора Івановича – у березні місяці було висаджено 100 саджанців павлонії. Основну частину дерев працівниками міськради та  комунального підприємства «Тепло Місто» було висаджено  по обидва боки вулиці Федорова, від Абразивного заводу  в напрямку с. Ільниця а іншу на вулиці Гагаріна біля колишньої Ткацької фабрики.  Озеленювати Іршаву, висаджувати нові дерева та квіти будуть і надалі. Велике прохання до містян та гостей дбайливо ставитися до насаджень та не нищити їх.

ПОВІДОМЛЕННЯ

          Повідомляємо, що урядовим рішенням (постанова Кабінету Міністрів України від 13.03.2019 р. № 250) з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім’ях, запроваджено новий вид соціальних виплат -  допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. З 1 квітня 2019 р. багатодітні сім’ї матимуть право на отримання допомоги. Допомога призначатиметься у розмірі 1 700 гривень. Щомісячна державна допомога призначатиметься та виплачуватиметься органами соціального захисту населення за місцем проживання багатодітної родини за рахунок коштів державного бюджету у вигляді субвенції до місцевих бюджетів. Для призначення допомоги необхідно звертатись до управління соціального захисту населення Іршавської РДА.

ОГОЛОШЕННЯ

У зв'язку з початком  ремонтних робіт дорожнього покриття по вулиці Б. Хмельницького з  04.04.2019 р. рух автомобільного транспорту по даній дорозі буде обмежений. Просимо вибачення за незручності.

Визначено план дій щодо черговості поточного та капітального ремонту доріг ОТГ

Вчора,  під керівництвом  міського голови відбулась робоча нарада по питанню ремонту доріг місцевого значення за участі керівників підрядних організацій, заступників міського голови та відповідних фахівців міськради Під час наради було обговорено питання черговості поточного  та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, а також ямкового ремонту.

У місті розпочато ремонт доріг

   Цього року міськрадою заплановано значну кількість робіт по ремонту доріг Іршавської ОТГ. Зокрема вулиць Гагаріна, Білецька, Федорова, Богдана Хмельницького, Тітова, завершення ремонту дороги у с. Лоза та ін.  Наразі розпочато ремонтні роботи на вулиці Набережна, шо веде до Свято-Василівської православної церкви (козацька церква).  Попередньо робітниками підрядного підприємства СПМК-23 підсипано основу дороги щебеневою сумішшю після чого було прокладено асфальтобетон асфальтоукладальником. Такі ж роботи плануються провести і по ремонту під’їзної дороги до Свято-Іллінського православного храму. Ремонт даних доріг стане гарним подарунком напередодні Великодніх свят для прихожан церков та жителів даних мікрорайонів.

Іршавчани на обласному форумі учнівського самоврядування

29-30 березня 10 членів Молодіжної ради Іршави з числа учнівської молоді взяли участь у обласному форумі учнівського самоврядування в місті Ужгород.  Це була запланована діяльність ГО «Батьківська районна рада Іршавщини» спільно з Іршавською міською радою у рамках реалізації проекту «Голос молоді», який фінансується з проекту «Разом до успіху» БФ «Центр громадських ініціатив». Зокрема, проїзд був оплачений міською радою. Захід був дуже насиченим, цікавим, корисним.

Підпал сухої трави

За останній тиждень поступало багато сигналів від жителів міста про підпал сухої трави на земельних ділянках за межами міста. Зокрема в районі автозаправки «Окко», вул. М. Рильського, в урочищах Летище та Діброва. Одного із зловмисників було затримано працівниками Іршавського відділення поліції. Ним виявився житель міста вул. Набережної Олександр Т. На разі протокол про правопорушення направлено в адміністративну комісію Іршавської міської ради.

Розпочинаються роботи по капітальному ремонту вулиць

З цього приводу у понеділок відбулися збори з жителями вулиці Богдана Хмельницького. У зборах взяли участь міський голова та заступник, керівник СПМК-23 Олександр Дешко та майстер підприємства Анатолій Дзьома. Жителів вулиці було проінформовано про початок проведення робіт, які потрібно виконати до початку асфальтування вулиці. Зокрема необхідно обрізати гілки дерев, які густо ростуть вздовж вулиці, підняти каналізаційні та водопровідні люки, завершити роботи по підключенню до каналізації. Мешканці вулиці також висловили побажання щодо перекриття вулиці під час ремонту і надання допомоги одиноким і пенсіонерам в обрізці гілок та підключенню до каналізації. У вівторок було проведено підняття люків інженерних мереж, розпочались роботи по обрізці гілок дерев. Жителів прилеглих вулиць було також повідомлено, що після капітального ремонту вулиці Богдана Хмельницького будуть розпочаті роботи по асфальтуванню вулиць Горького та Фізкультурної.

Тривають роботи по наведенню належного санітарного стану на території міста.

Колектив Іршавського ЗДО №4 "Ялинка" закінчив прибирання на закріпленій території: обидва береги р.Іршавка від з/д мосту вверх по течії до пожежної частини та територію урочища "Зарінок". А працівники Іршавського МЦПО висадили квіти на клумбах, підмели та позагрібали сміття. Результат спільних зусиль не змусив себе довго чекати. Територія біля закладу наповнилися весняними барвами та засяяла чистотою.