Веселі канікули

Розпочалося тепле літечко. А це означає, що позаду ще один навчальний рік. Можна гарно відпочити та набратися сил для нових успіхів. Хтось складає випускні іспити, а для учнів 5-8 класів на базі Іршавського ліцею минулого тижня стартував мовний табір під назвою "English summer". Програма табору дуже цікава та різноманітна. Кожен день наших ліцеїстів сповнений яскравими враженнями. Ранковий флешмоб, спортивні ігри, креативні заняття та веселі квести. Крім того, наші учні удосконалюють свої мовні навички з англійської та німецької мов.

Катерина Мойсей перемогла у Всеукраїнському турнірі з шашок

Вихованці клубу “Вікторія” Іршавського МЦПО та їх тренер Анатолій Вайда вже кілька років поспіль беруть участь у Всеукраїнському дитячому турнірі з шашок-64, який проводиться в смт Кирилівка Запорізької області. Формат проведення змагань схожий на чемпіонати Європи і світу. В один день проводиться один тур, з одним суперником потрібно зіграти дві партії різними кольорами шашок. Змагання проводиться в трьох групах відповідно до кваліфікації, тобто рівня підготовки спортсмена. Дівчата і юнаки грають в одній групі. Час одному спортсмену на одну партію давався по 40 хвилин.

Ще раз про аварійні дерева

Вчора навпроти кафе «Цукрарня» біля Райвійськкомату відламалася та впала на перехожих гілка яблуні. На щастя мама та двоє її діток не постраждали, пошкоджено лише дитячий візок. І це незважаючи на те, що нещодавно в місті проводився огляд дерев та проведено обрізку більше 30 з них. Найбільша увага приділялась великим та багаторічним деревам, але як показує практика необхідно звертати увагу і на низькорослі, зокрема плодові, гілки яких під тяжкістю плодів можуть обламатися.

У школах ОТГ активно працюють мовні табори

Ще один навчальний рік підійшов до свого логічного завершення. Прийшла пора відпочинку та розваг – довгождане сонячне літо. 3 червня гостинно розпочали свою роботу пришкільні мовні табори відпочинку з денним перебуванням дітей у закладах освіти Іршавської ОТГ. В табори залучено дітей,  які виявляють інтерес до вивчення іноземних мов. Приємно, що цього року вперше у організації таборів прийняла участь і Лозянська школа, у таборі якої відпочивають 30 діток.

Наслідки негоди

Значні опади, які пройшли в травні місяці цього року спричинили стрімке підняття рівня води в річках, що призвело до підтоплення значної кількості дворогосподарств, зокрема і в Іршаві. Найбільше постраждали жителі мікрорайону, які проживають біля річки Синявка – вул. Білецька, Зарічна, Коцюбинського, Мічуріна, Комарова, Павлова, пров. Білецький. Як вважають жителі це в певній мірі через шлюз, який розташований на річці Синявка. На прохання громади у міськраді відбулася зустріч  стосовно функціонування даної споруди. На нараді були присутні жителі цього мікрорайону, представник Берегівського міжрайонного управління водного господарства Скраль Петро, директор підприємства «Фортуна» Володимир Горзов та власники Лозянських ставків.

Обласний мистецький захід

Днями у Іршавській дитячій школі мистецтв пройшла обласна нарада директорів шкіл мистецтв. В Іршаву приїхали близько 70 учасників наради. А саме,  голова обкому профспілки працівників культури Н. М. Товтин, заступник директора департаменту культури ОДА В. А. Гойдош, заступник директора ООМЦК В. В. Барановський, голова обласної ради директорів мистецьких шкіл Л. Д. Ленарт, представники Ужгородського коледжу культури і мистецтв, Ужгородського музичного коледжу ім. Д. Задора та понад шістдесят директорів ДШМ з усіх куточків області.

Роботи з благоустрою освітніх об'єктів тривають

У школах Іршавської ОТГ тривають роботи із благоустрою. Так нещодавно було вимощено тротуарною бруківкою площадку перед центральним входом Іршавського ліцею. Хочеться відмітити, що міськрада закупила лише будівельні матеріали (бруківку, відсів, бордюри). Виконання робіт було організовано адміністрацією школи. Новий майданчик слугуватиме не тільки окрасою, а й місцем проведення святкових заходів та урочистих лінійок.

Незвичайна знахідка

Днями місцеві жителі, збираючи гриби, випадково натрапили в лісі на покинуте дитинча косулі, яке ще навіть не могло ходити. Боячись, що воно може загинути, чоловіки вирішили забрати маленьку тварину додому. Звичайно не слід втручатися в природу, але вижити самостійно в лісі тварина не мала шансів. Наразі маленька косуля перебуває в голови низового осередку УТМР в м. Іршава Олександра Ломаги. Зі слів п. Олександра тваринку годують з баночки молоком 7-8 разів на день, воно швидко іде на поправку і навіть пробує вставати на ніжки. Сьогодні її огляне ветлікар. Про подальшу долю тваринки будемо повідомляти на нашому сайті.

Завершено капітальний ремонт вулиці Тітова

Капітальний ремонт вулиці розпочався ще на початку травня, але в зв’язку з несприятливими погодними умовами завершити роботи вдалося тільки в суботу 1 червня. Загальна довжина асфальтного покриття становить 773 метри. Також проводиться ямковий ремонт дороги до с. Собатин, а за підтримки нардепа Валерія Лунченка проводиться аварійний поточний ремонт вулиці Білецька від кладовища до готелю Іршава.