Гранти від єРобота

                  Минулого літа Уряд запустив грантову програму для малого та середнього бізнесу єРобота. Це можливість отримати фінансування на запуск чи розвиток власної справи. Програма діє на постійній основі і на 2024 р. передбачено її фінансування. Для агросектору актуальними є 5 напрямків від єРобота.

Перелік онлайн заходів з розвитку агробізнесу, за підтримки Програми USAID АГРО

              Доводимо до відома аграріїв громади про перелік заходів на різні тематики, зокрема з пошуку партнерів у сфері зерна та агропродукції, публічної дискусії щодо ринку землі, стратегічного планування агробізнесу, особливостей агробізнесу в умовах війни, які пройдуть за підтримки Програми USAID АГРО. Для зацікавлених суб’єктів агропромисловості громади просимо ознайомитись з наступним переліком заходів: 

Ідентифікація тварин

Важливим викликом сьогодення є забезпечення безпечності харчових продуктів для населення, епізоотичного благополуччя, розширення міжнародних ринків збуту, дотриманням вимог законодавства. Одним з методів вирішення даних викликів є забезпечення дієвих механізмів простежуваності, від лану до столу. В тваринництві це забезпечує – ідентифікація, яка є обов’язковою для господарств всіх форм власності.

До уваги власників пасік та суб’єктів господарювання, які здійснюють обробіток сільськогосподарських культур пестицидами

Інформуємо власників пасік та суб’єктів господарювання, які здійснюють обробіток сільськогосподарських культур пестицидами, про необхідність виконання заходів з профілактики  отруєння бджіл!

Грантова підтримка від ФАО та ЄС для виробників Закарпатської бриндзі, меду та вина

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про початок програми грантової підтримки, що стала можливою завдяки фінансуванню Європейського Союзу, та спрямована на надання інвестиційної грантової допомоги мікро- та малим сільськогосподарським виробникам, кооперативам та асоціаціям виробників географічних зазначень (ГЗ). Прийом заявок відбувається через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 10 березня 2023 року.

Мінагрополітики розпочало прийом заявок від підприємств для включення їх до переліку об’єктів критичної інфраструктури

20 грудня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2022 року № 1384 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 року № 1109 «Деякі питання об’єктів критичної інфраструктури».

Увага - надаються доплати за наявне поголів'я вівцематок та ярок

Повідомляємо  про початок прийому документів на отримання доплати за наявне поголів'я вівцематок  та ярок старше 1 року відповідно до Програми розвитку i підтримки тваринництва та перероблення сільськогосподарської продукції в області на 2021 — 2025 роки, затвердженої рішенням Закарпатської обласної ради від 17.12.2020р. № 64 зы змінами внесеними відповідно до розпорядження обласної військової адміністрації 17.10.2022 №668 та Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання даної програми.