Громадський бюджет

Електронний сервіс Громадський бюджет (бюджет участі) – це можливість для кожного мешканця ініціювати власні та голосувати за інші важливі проекти, кошти на які виділяють з місцевого бюджету.

 

Увага! Термін подачі на конкурс проєктів у рамках бюджету громадських ініціатив подовжено до 7 жовтня 2022 р.

Увага! Термін подачі на конкурс проєктів у рамках бюджету громадських ініціатив подовжено до 7 жовтня. Щоб взяти участь у конкурсі, достатньо заповнити заявку в електронному вигляді. Подати заявку на конкурс може будь-яка особа, яка досягла 14-річного віку які зареєстровані або проживають на території населених пунктів Іршавської ТГ  або тимчасово мешкають (у т.ч. внутрішньо переміщені особи).

Увага! Оголошується конкурс проєктів у рамках бюджету громадських ініціатив

З 15 серпня 2022 року Іршавська міська рада оголошує про початок конкурсу проєктів в рамках бюджету громадських ініціатив (громадського бюджету/бюджету участі). Щоб взяти участь у конкурсі, достатньо заповнити заявку в електронному вигляді. Подати заявку на конкурс може будь-яка особа, яка досягла 14-річного віку які зареєстровані або проживають на території населених пунктів Іршавської ТГ  або тимчасово мешкають (у т.ч. внутрішньо переміщені особи).