ЩОДО НЕПРИПУСТИМОСТІ ЗЛОВЖИВАННЯ СТАТУСОМ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНОЇ ОСОБИ

Складовою частиною правового статусу людини є не тільки права, а і обов’язки. Як ніколи важливим є інформування співвітчизників про те, якими можуть бути юридичні рішення в різних ситуаціях, що обумовлені війною, як і які обов’язки на них покладено у статусі внутрішньо переміщеної особи (у разі повернення на постійне місце проживання, залишення території України тощо).

Увага! Продовжено строк подання ВПО на отримання допомоги на проживання

До 1 грудня 2022 року продовжено строк подання ВПО заяв на отримання допомоги на проживання до органів соціального захисту населення чи засобами поштового зв’язку, якщо такі заяви були подані засобами Порталу Дія до 30 квітня 2022 року та допомога не була ними отримана.

ЕВАКУАЦІЯ РЯТУЄ ЖИТТЯ: АЛГОРИТМ ДІЙ ЩОДО ВИЇЗДУ ІЗ ЗОНИ БОЙОВИХ ДІЙ

Шановні нові мешканці нашої громади, які приїхали до нас із Донецької області! Зверніть, будь ласка, увагу на алгоритм дій з евакуації із зони бойових дій. За змоги донесіть цю інформацію до рідних і близьких, які перебувають у небезпечній зоні та поясніть, чому евакуація рятує життя.

Як подати заявку на Програму медичної евакуації тим, хто постраждав від війни

Міністерство охорони здоров’я України у рамках співпраці з Європейською комісією продовжують координувати направлення та транспортування громадян України, які постраждали від військової агресії росії, для подальшого їх лікування за кордон.