До Вашої уваги примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту „Увага всім”, „Повітряна тривога”

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки презентував брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни». Вона містить практичні поради, що враховують український та іноземний досвід, та рекомендації з інформаційної безпеки:

Як подбати про кібербезпеку

Соціальні мережі і електронні сервіси – місця, де на легковажних користувачів полює чимало інтернет-шахраїв. Вони шукають вразливі паролі та підключення, щоб зламати їх та використати вашу персональну чи службову інформацію. Електронні пристрої – це найбільше джерело інформації про вас, тож подбайте про власну кібербезпеку.

«Тривожна валіза» (рюкзак) або необхідні речі, які повинні бути у вас на випадок НС

Екстрена або тривожна валіза (рюкзак) - це узагальнена назва базового набору речей, які можуть знадобитися людині за будь-якої екстреної ситуації. «Тривожна валіза», як правило, являє собою укомплектований рюкзак об’ємом від 30 літрів, в якому знаходиться мінімальний набір одягу, предмети гігієни, документи, медикаменти, інструменти і продукти харчування.