МОЗ: Вакцина від COVID-19 для дітей віком від 5 до 11 років вже доступна для використання в Україні

Вакцина від COVID-19 для дітей віком від 5 до 11 років вже доступна для використання в Україні. Запишіть дитину на щеплення у найближчому пункті вакцинації:  https://vaccination.covid19.gov.ua/list 

Захист прав споживачів фінансових послуг - інформація від БПД

Існують випадки, коли споживачі фінансових послуг не знають куди їм звертатися щодо захисту своїх законних прав та інтересів. Проте, існує спеціальний підрозділ Національного банку України, який займається вирішенням даного питання, а саме – Управління захисту прав споживачів фінансових послуг. Отже, Національний банк України має повноваження на захист прав споживачів фінансових послуг і регулює поведінку банків та небанківських фінансових установ щодо їхніх клієнтів.

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

У зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт  22.03.2023 року з 9.00. до 17.00 год буде припинено електропостачання в м. Іршава по вул. Борканюка, буд. 1-61, Готель, вул. Партизанська, буд. 1-44, пров. АВС, Каріна, Галка, Рів’єра та вул. Рильського, буд. 6-26.                                                                                      

До уваги молоді! Стартує БЕЗКОШТОВНИЙ онлайн-марафон «Інтернет маркетинг»

27 березня стартує БЕЗКОШТОВНИЙ онлайновий курс «Інтернет маркетинг» від молодіжної громадської організації «Інститут інформаційного суспільства». До участі у вже 6-му потоці запрошується молодь віком 13-18 років.  За ТРИ ВЕБІНАРИ організатори нададуть учасникам знання про цифровий маркетинг: 

Які ветеринарні сервіси доступні на Гіді з державних послуг?

Кожен, у кого є домашній улюбленець або власне фермерське господарство, знайомий з ветеринарним лікарем. Саме вони допомагають нам піклуватись про тварин та перевіряти безпеку харчових продуктів — молока, м’яса та інших.

Сьогодні відбудуться спільні НАВЧАННЯ служб громади із реагування на надзвичайні ситуації - зберігаймо спокій!

Сьогодні, 15 березня, на території ТОВ «К’Лен» у с.Ільниця будуть проводитися спільні навчання та тренування служб ДСНС, ДПРЧ, РЕМ, із залученням Національної поліції та екстреної медичної допомоги.