Потрібна активна участь в анонімному опитуванні щодо облаштування місць перебування ВПО в громаді

Запрошуємо жителів м. Іршава, с.Ільниця, с. Загаття, с.Чорний Потік Іршавської ТГ пройти анонімне опитування в рамках проєкту капітального ремонту будівель для облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб від Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

У рамках нової програми розпочато набір для участі в молодіжних обмінах!

Міністерство молоді та спорту України спільно з Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та громадською організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно, реалізує національну програму залучення молоді до відновлення України «ВідНОВА:UA».

Профілактика сказу - пероральна імунізація диких тварин

В третій декаді травня 2023 року на території області планується проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2023 році з урахуванням Закону України від 24.02.2022 №2102-ІХ Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».

Дотримуйтеся правил безпеки та не чіпайте незнайомих предметів!

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, на виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України-Міністра економіки України від 05.04.2023 № 8953/1/1-23 (до п.7 протоколу засідання Національного органу з питань протимінної діяльності від 20.03.2023) (додаються), підготувало відеоматеріали Мінреінтеграції з інформування населення про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами для розповсюдження з використанням наявних засобів у громадському транспорті (міському, міжміському, регіональному) та інших цифрових носіях аудіовізуальної інформації.

Закарпатська область отримає додатково 9,1 млн грн з держбюджету для покриття втрат доходів місцевих бюджетів у зв’язку з повномасштабною збройною агресією росії

5 травня Уряд затвердив другий етап розподілу додаткової дотації для органів місцевого самоврядування в обсязі 3,1 млрд грн (розпорядження КМУ від 05 травня 2023 р. № 408-р). Ці кошти будуть спрямовані на потреби обласних бюджетів Донецької, Запорізької, Луганської та Херсонської областей та 516 бюджетів територіальних громад.