Про можливість взяти участь в тренінгах проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад»

Шановні мешканці Іршавської територіальної громади! У травні 2023 року розпочинається проєкт «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад», який втілюється «Міжнародною організацією з міграції» в партнерстві із «Західноукраїнським ресурсним центром» та фінансується Посольством Канади.

Як військовому з пораненням чи інвалідністю отримати одноразову грошову допомогу?

Юристи Українського ветеранського фонду Мінветеранів пояснюють, як бійці, котрі отримали інвалідність чи поранення внаслідок війни, можуть отримати одноразову грошову допомогу (ОГД).  Отримання одноразової грошової допомоги (ОГД) регулює постанова КМУ №97 від 25.12.2013 року. З якого моменту військові отримують право на ОГД? Дату зазначає медико-соціальна експертна комісія у разі встановлення інвалідності. Від чого залежить розмір ОГД, яку отримують військові? Від прожиткового мінімуму для працездатних осіб та інших факторів:

Компетентно про енергетику від Tolk – про ціни, послуги, борги й важливість своєчасної оплати

Виробництво електроенергії для забезпечення потреб населення та фронту і відбудова зруйнованих ворогом об’єктів енергетики – саме на це спрямовуються сьогодні всі кошти, які ми з вами сплачуємо за спожиту електроенергію. Саме тому питання вчасних та в повному обсязі здійснених розрахунків – питання національної ваги. Про це говорять в компаніях Групи Tolk і наголошують: розраховуватися можна за допомогою різноманітних сучасних онлайн-сервісів, у банках, поштових відділеннях.

Закарпатська область займає третю позицію за темпом росту доходів місцевих бюджетів

За І квартал 2023 року до загального фонду місцевих бюджетів Закарпатської області без урахування трансфертів надійшло 2517,9 млн грн, що складає 114,3% плану та на 53,3% більше обсягу надходжень за відповідний період 2022 року. Закарпатська область займає третю позицію за темпом росту надходжень після Житомирської (161%) та Чернігівської (158,4%) областей. Загалом в Україні приріст надходжень до загального фонду місцевих бюджетів проти І кварталу 2022 року склав 19,7%.

Для зацікавлених: Бізнес мережа сільських жінок запрошує до участі в он-лайн Студії

Для зацікавлених: Бізнес мережа сільських жінок запрошує до участі в он-лайн Студії зростання лідерських компетенцій сільських жінок, які зацікавленні в підвищенню компетенції, розвитку власної спроможності та підприємницькій діяльності.

Гранти від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» впроваджує грантову програму для підтримки безперервності та відновлення бізнесу, включно із переміщенням або відновленням бізнесу, розширенням на зовнішні ринки, а також підтримкою рівня наявних бізнес-можливостей та/або їхнім покращенням.