До уваги представників бізнес – спільноти краю!

Одним з ключових аспектів діджиталізації та цифровізації адміністративних процесів є інформаційно-довідковий портал ,,Допомога Закарпаття”, на платформі якого можна знайти або додати необхідну інформацію: вакансії, гумдопомога, підтримка бізнесу, житло, соціальна підтримка, донорство, допомога ЗСУ. 

ДПС у Закарпатській області повідомляє: Із 1 квітня діє новий порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» (Приклади)

Із 01 квітня 2023 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 22.03.2023 №148. Цим документом затверджено «Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення».

До вашої уваги - введено весняно-літню нерестову заборону вилову риби

З  метою охорони та відтворення водних біоресурсів у природних рибогосподарських водних об’єктах Закарпатської області забороняється здійснення промислового, любительського і спортивного рибальства. Також заборона діє на використання плавзасобів у місцях нересту; здійснення підводного полювання; проведення днопоглиблювальних, вибухових або інших робіт; добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту риби.

На порталі Дія.Бізнес з’явився розділ для ветеранів-підприємців та їхніх родин

На порталі національного проекту з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес з’явився новий розділ “Ветеранський бізнес”. Його створено у співпраці Міністерства у справах ветеранів України з Міністерством цифрової трансформації, Офісом з розвитку підприємництва та експорту та Українським ветеранським фондом Мінветеранів (УВФ).

USAID АГРО запрошує українські підприємства подавати заявки на одержання співфінансування

 Програма USAID АГРО запрошує українські підприємства, в тому числі сільськогосподарські(сг) обслуговуючі кооперативи (СОК) та с/г виробничі кооперативи (СВК), подавати заявки на одержання співфінансування для організації і навчання роботі з інструментами, що замінюють ручну працю в сільському господарстві, та надання доступу до цих інструментів для кінцевих бенефіціарів GESI* після навчання.