До уваги роботодавців - про працю неповнолітніх

В рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею, за підтримки Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці,  інформуємо всіх роботодавців про вимоги законодавства щодо неповнолітніх працівників.

Інформація для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства

Міністерство юстиції України інформує про запуск інформаційної кампанії системи надання безоплатної правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства.

В Україні зміниться підхід до служби в органах місцевого самоврядування

На підписі в президента знаходиться законопроєкт, який закладає основи для створення професійної служби в органах місцевого самоврядування. Відповідний документ розроблявся понад півтора року за участі профільних асоціацій і був ухвалений у цілому 2-го травня. У разі підписання закон набуває чинності через 6 місяців з дня припинення воєнного стану. Аналітики Центру спільних дій детальніше розповіли, як зміниться підхід до служби в органах місцевого самоврядування.

Прагнете започаткувати власну справу? На Закарпатті менш як за тиждень стартує навчання для майбутніх підприємців

У 5 містах Закарпаття із 12 до 30 червня відбудуться безкоштовні п’ятиденні тренінги «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес». Навчання пройде за програмою Міжнародної організації праці (МОП) «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» у рамках проекту «Місцеве партнерство зайнятості в Закарпатській області».

Кожен споживач має право на бездимне середовище! (Відеоролики )

З метою інформування широких верств населення, в першу чергу підростаючого покоління, щодо захисту права на бездимне повітря у громадських місцях та дотримання субʼєктами господарювання закладів (підприємств) ресторанного господарства на території Іршавської міської територіальної громади вимог Закону України №2899-IV "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення", змін до статті 13 Закону, що набули чинності з 11 липня 2022 року, просимо ознайомитися з наступними посиланнями на відеоролики спрямовані на боротьбу з курінням, які розроблені у співпраці Держпродспоживслужби та Громадської організації «Життя».

Щодо допомоги Бюро правової допомоги з питань декретної відпустки та інших питань, пов'язаних з материнством

Воєнний стан в Україні вніс свої корективи, проте українки, які готуються стати мамами, навіть під час воєнного стану мають право на отримання державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, а також декретну відпустку.

Схвалено нову Стратегію сприяння реалізації прав і можливостей осіб, які належать до ромської національної меншини, в українському суспільстві на період до 2030 року

28.07.2021 року розпорядженням КМУ № 866-р схвалено нову Стратегію сприяння реалізації прав і можливостей осіб, які належать до ромської національної меншини, в українському суспільстві на період до 2030 року.