День спільних дій в інтересах дітей

20 листопада в Україні відзначається День спільних дій в інтересах дітей – день прийняття Конвенції ООН про права дитини. А у світі 20 листопада – це День дитини.

Діяльність служби у справах дітей Іршавської міської ради

Служба у справах дітей Іршавської міської ради є структурним підрозділом Іршавської міської ради, на який покладається здійснення функцій соціального захисту, в тому числі функції опіки, піклування та усиновлення, профілактики правопорушень серед дітей і підлітків та діє на правах відділу.

До уваги - інформаційна кампанія «ДІТИ ВІЙНИ»

З метою сприяння розшуку дітей, які зникли безвісти, були незаконно переміщені або депортовані до Російської Федерації чи інших країн, підтримується проведення заходів інформаційної кампанії «Діти війни» в тісній співпраці з проектом Уряду Канади «Супровід урядовим реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International Ltd., за участю Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національного інформаційного бюро та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.