Підтримка ВПО громади продуктовими наборами

Днями, за сприяння міського голови Віктори Симканинця спільно з керівницею громадською організацією "Іршавські Промені" Вірою Глушко було організовано видачу необхідної гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів та засобів гігієни. Таку допомогу цього разу отримали понад 50 внутрішньо переселених осіб нашої громади. Підтримка ВПО ведеться постійно. 

Щира допомога німецьких друзів. Частина 4

Уперше за свою волонтерську діяльність ГО «Іршавські Промені» було організовано перевезення гуманітарного вантажу власне з місця його збору – Ліндау. Це вдалося завдяки співпраці з ПП Коровський, який не лише надав великовантажний автомобіль, але й співфінансував витрати за привіз. За сталу готовність до благодійності щире спасибі пану Василю Коровському і окрема подяка водію Олександру Машіку.

Щира допомога німецьких друзів. Частина-3

Днями на пункті пропуску «Дякове-Халмеу» громадська організація «Іршавські Промені» прийняла вже третю партію допомоги від німецького міста Ліндау (земля Баварія). Там уже з березня започаткували безтермінову акцію на підтримку України, і зокрема нашої Іршавської ТГ, під назвою «Lindau hilft» («Ліндау допомагає»).  І втретє наші німецькі друзі особисто привозять нам гуманітарну допомогу.

Голубці – на передову!

Захищати Україну - це не тільки тримати зброю, а й уміти підтримувати тили. Ініціативною групою села Брід організовано приготування голубців для наших захисників і захисниць та людей, які постраждали від російського терору. Про це повідомив староста Брідського старостинського округу Іван Зем’янський. Зараз вони разом з волонтерами-перевізниками працюють над тим, щоб вчасно та безпечно доставити цю першу партію смачної страви.

Згуртованість та взаємодопомога наближають Перемогу!

Ця війна показала не так усьому світу, а перш за все нам, ким ми є. Хто ми такі і на що здатні. Зараз складно зустріти людину, яка б сумнівалася, що наша нація як ніколи згуртована. У нас тепер спільні мрії, ідеї та мета.

Щира допомога німецьких друзів

Увесь цивілізований світ зараз підтримує Україну й українців. Допомога йде на офіційному рівні між державами, на рівні благодійних та волонтерських організацій, а також на рівні діаспор, особистих стосунків між українцями по всьому світу. Уродженці Іршави не виняток. Ось лише одна з десятків подібних історій.