Днями на пункті пропуску «Дякове-Халмеу» громадська організація «Іршавські Промені» прийняла вже третю партію допомоги від німецького міста Ліндау (земля Баварія). Там уже з березня започаткували безтермінову акцію на підтримку України, і зокрема нашої Іршавської ТГ, під назвою «Lindau hilft» («Ліндау допомагає»).  І втретє наші німецькі друзі особисто привозять нам гуманітарну допомогу.

На цей раз сім мікроавтобусів, у яких коробки із засобами гігієни та миючими засобами, продуктами харчування, у тому числі й тривалого зберігання, овочі, фрукти – три тони яблук! – , дитяче харчування, підгузки, у тому числі й для дорослих, одяг, корм для собак,  2 спеціальні ліжка для лікарень, 2 пральні машини і навіть велосипедом поділилися з нами мешканці та фірми Ліндау.  А от на інструменти по запитах наших військових, баули, тактичні рукавиці та окуляри, саперські лопати, бандажі, перев’язувальні та шовні матеріали місцеві волонтери збирали кошти.

До колони з Ліндау приєднався ветеринар з Дрездена, який передав нам близько 1000 кг кормів для собак і котів, а також різні медичні засоби та аксесуари для тварин.

Три буси тоді ж відвантажили на Бровари Київської області та Харків, а військове спорядження передали для двох підрозділів 128-мої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади та у добровольчий батальйон «ОДЧ Карпатська Січ».

Для переселенців нашої громади було привезено багато яблук, овочі, засоби особистої гігієни та корм з аксесуарами для їх друзів менших. За два попередні дні більшість з привезеного передано до складів, де видається допомога ВПО, до Ільницької гімназії, де живуть харчуються переселенці, а також волонтерам, що опікуються тваринками, у тому числі й безпритульними.

Іршавська міська рада разом з громадською організацією «Іршавські Промені» висловлюють щиру вдячність проєкту «Lindau hilft», зокрема Луцу Донату, Роналду Манцу, Роланду Герману за великий волонтерський рух, організований ними у баварській землі.  Окрема вдячність ветеринару Крістоферу Фокарту та фірмі BayWa за смачні яблука, які роз’їхалися по всі Україні.