Для зацікавлених: Бізнес мережа сільських жінок запрошує до участі в он-лайн Студії

Для зацікавлених: Бізнес мережа сільських жінок запрошує до участі в он-лайн Студії зростання лідерських компетенцій сільських жінок, які зацікавленні в підвищенню компетенції, розвитку власної спроможності та підприємницькій діяльності.

Гранти від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» впроваджує грантову програму для підтримки безперервності та відновлення бізнесу, включно із переміщенням або відновленням бізнесу, розширенням на зовнішні ринки, а також підтримкою рівня наявних бізнес-можливостей та/або їхнім покращенням. 

До уваги представників бізнес – спільноти краю!

Одним з ключових аспектів діджиталізації та цифровізації адміністративних процесів є інформаційно-довідковий портал ,,Допомога Закарпаття”, на платформі якого можна знайти або додати необхідну інформацію: вакансії, гумдопомога, підтримка бізнесу, житло, соціальна підтримка, донорство, допомога ЗСУ. 

ДПС у Закарпатській області повідомляє: Із 1 квітня діє новий порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» (Приклади)

Із 01 квітня 2023 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 22.03.2023 №148. Цим документом затверджено «Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення».

До вашої уваги - введено весняно-літню нерестову заборону вилову риби

З  метою охорони та відтворення водних біоресурсів у природних рибогосподарських водних об’єктах Закарпатської області забороняється здійснення промислового, любительського і спортивного рибальства. Також заборона діє на використання плавзасобів у місцях нересту; здійснення підводного полювання; проведення днопоглиблювальних, вибухових або інших робіт; добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту риби.