Свято для юних іршавчан

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. В міському парку відбулося сьоме дитяче свято, свято спорту, здоров’я та усмішок. Організатором святкового дійства є Іршавська міська рада разом з міським Центром позашкільної освіти. Ведучий Юрій Буряс оголосив свято відкритим і одна за одною почали розгортатися різноманітні розваги.

Прощавай, рідна школо!

У школах Іршавської ОТГ пролунав останній дзвінок. 87 учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів попрощалися з своїм навчальним закладом, який уже давно став для них рідним. Привітати учнів, їх батьків, вчителів із завершенням навчального року, побажати успіхів випускникам на їхньому життєвому шляху до шкіл міста завітали міський голова та начальник відділу освіти Любов Сокач. Вони вручили відзнаки найкращим учням школи, а переможці олімпіад та чемпіонатів отримали грошові премії. Несподіваним та гарним сюрпризом від міської ради стали виступи у всіх школах міста грузинського вокально-етнографічного колективу «Мареті».

В добру путь випускники

Гарно й урочисто пройшло випускне свято у дошкільному закладі №1, завідуюча Мелай Світлана, музичний керівник Мар?яна Волошин. З дитсадком прощалися вихованці старшої групи «Чебурашка»,  вихователі Садварій Наталія і Штефаньо Жанна та старшої групи «Дюймовочка», вихователі Ярослава Попович і Христина Мелай. Розпочалося свято на подвір’ї садочку, де зібралося багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, вчителі, представники влади – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на майбутніх школяриків.

Гості з сонячної Аджарії

Вже декілька днів у нашому районі і місті з офіційним візитом перебуває делегація із міста Шуахеві, Аджарська автономна республіка (Грузія). Очолює делегацію начальник відділу культури, освіти, медицини, спорту міста Шаухеві Фрідон Давітадзе. Під час перебування гості знайомляться з традиціями, історією, культурою, побутом та життям на Іршавщині.

В Іршавському історико-краєзнавчому музеї міського Центру позашкільної освіти відкриється нова експозиція

Саме у ці травневі дні, рівно 75 років тому, з території нашого краю відходили один за одним ешелони із закарпатськими євреями, яких угорська влада, за наказом нацистського командування, відправила на вірну смерть до концентраційного табору Освенцім. Так почалася одна із трагічних сторінок Голокосту, що має відношення до історії Закарпаття. Про ці події та особисту історію єврейської дівчини з Білок Лілії Якоб розповість нова експозиція, яка буде відкрита у четвер, 30 травня, у приміщенні Іршавського історико-краєзнавчого музею міського Центру позашкільної освіти. Початок о 15.00. Запрошуємо всіх, кому небайдужа історія нашого краю. 

У дошкільних закладах міста продовжуються святкові ранки-випускні.

Сьогодні з рідним дитячим садком прощалися випускники садочка № 2, завідуюча Глеба Світлана, музичний керівник Каракай Ярослава, вихователі Сочка Світлана та Ластівка Ольга та садочка № 4, завідуюча Ганна Мейсарош, музичний керівник Марія Загробська, вихователі Мейсарош Оксана та Котубей Марина.

Мистецтво – це прекрасно!

Протягом навчального року в Іршавській школі мистецтв відбувається велика кількість різноманітних концертних заходів. Але Звітний концерт – це особлива подія. Це яскрава презентація всіх напрямків роботи учбового закладу. Тож сьогодні жителі нашого міста мали можливість отримати безліч приємних емоцій від творчості учнів школи, які у своєму виконанні гармонійно поєднали класичну та народну музику, мистецтво танцю та вокального співу, сучасні ритми та народні мелодії.

Чергові перемоги наших танцюристів

Вихованці зразкової студії сучасного танцю «Be Free» взяли участь у Всеукраїнському фестивалі з хореографії "Барви дитинства", який сьогодні відбувся у м. Львів. За результатами оцінки суддів діти вибороли чотири перші премії з такими номерами: «Океан», «Колискова», «Сансара» та «Be Free Fam». Юні танцюристи, нагороджені дипломами та кубками, задоволені своїм результатом і налаштовані на майбутні перемоги! Вихованці зразкової студії сучасного танцю «Be Free» вкотре довели свою майстерність. Стільки призових місць різних груп колективу – безумовний успіх керівника Звенислави Чорнак та її вихованців, яких ми щиро вітаємо з перемогами.

Прощавай, садочок!

Кінець травня щорічно ознаменований завершенням навчального процесу, проведенням свята останнього дзвоника та випускних. Першими в нашому місті провели випускні свята у дитсадку  № 3 „Малятко” завідувачка Світлана Петровці, музичний керівник Наталія Барна. Прощалися з садочком дітки старшої групи  № 1 «Ромашка», вихователі Тодавчич Ганна, Фолучко Ярослава та старшої  групи № 2 «Сонечко», вихователі Ганна Король, Лариса Мельник.

Негода, що прийшла в Закарпаття не оминула і Іршаву

Сьогодні, станом на 14 годину підтоплено більше 50  дворогосподарств, зокрема по вул. Білецька, Титова, Зарічна, Мічуріна. Поступили також звернення від жителів вул. Терешкової, Б. Хмельницького, Українська, Л. Українки, частково Набережна. Найбільш складна ситуація по вулиці Білецька (біля РайДЕУ) та прилеглих вулиць цього мікрорайону. У зв’язку з різким підняттям рівня води в річці Синявка, став неможливим скид дощових вод з цих вулиць у річку оскільки рівень води у річці  вищий ніж у ливнеприймачах,  хоча нещодавно ливнева каналізація тут була промита та відремонтована.