Один із підприємців Іршавської громади вирішив самотужки взятися за благородну справу

Гарний настрій людей значною мірою залежить від того, яким вони бачать своє рідне село чи селище. Саме тому велике значення для нас, жителів нашої громади, має благоустрій.  У Іршавській міській територіальній громаді, від села Дубрівка у напрямку села Білки, прибирають узбіччя шляху від сміття, розчищають придорожні смуги від чагарників та порослі, ліквідовують аварійні дерева та сухостій. Багаторічне стихійне заростання чагарників та кущів не лише виглядає неестетично, а й вагомо обмежує огляд автомобілістами дороги, так як вони виходять пагонами на покриття дороги. Один з найактивніших підприємців нашої громади - Петро Іванович Зейкан, вирішив самотужки взятися за благородну справу. Залучив відразу декілька одиниць людей і техніки та провів таким чином очищення дороги від придорожніх дикорослих насаджень. Наразі робота продовжується, а самі узбіччя вже виглядають набагато краще.

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» закликає перевіряти інформацію про застосування графіків відключення електроенергії

Шановні споживачі! Час від час ПрАТ «Закарпаттяобленерго» відстежує інформацію, коли в соцмережах чи на окремих сайтах, у медіа подають недостовірну інформацію щодо застосування перерв в електропостачанні. Гучні заголовки покликані привернути увагу до новини, але насправді нерідко вводять в оману. Саме тому ми вкотре закликаємо перевіряти інформацію на офіційних сайтах держустанов, підприємств тощо. 

Пройшла перша стратегічна сесія у рамках розробки місцевого плану дій 1325 - Іршава

Пройшла перша стратегічна сесія у рамках розробки місцевого плану дій 1325 - Іршава. Присутні члени й членкині  робочої групи,  а також представниці секторальної групи, що стосується надання послуг у громаді: ЦНАПу, відділу соціального захисту, відділу культури. Метою даної сесії було ознайомити з рамковим документом - Резолюцією Ради безпеки ООН 1325 "Жінки, мир, безпека" та зрозуміти його важливість для України разом Планом дій по його реалізації на всіх рівнях. Дякуємо ГО "Активна громада"  за можливість ґрунтовної роботи над планувальним документом.  

Рейд «Побут» у селі Ільниця та місті Іршава

         11 квітня 2024 року працівниками служби у справах дітей Іршавської міської ради спільно з директором КО «Центр надання соціальних послуг», поліцейським офіцером громади та інспектором ювенальної превенції проведено рейд «Побут» у селі Ільниця та місті Іршава. Обстежено умови проживання п’яти сімей. За результатами візитів складено відповідні акти обстеження умов проживання. На матір із села Ільниця складено адміністративний протокол за статтею 184  за неналежне виконання батьківських обов’язків – у помешканні дуже брудно, дитина недоглянута. Перевірено також умови проживання у сім’ї опікуна – бабуся належним чином виконує опікунські обов’язки із виховання та утримання внука, у будинку прибрано, чисто, хлопчик систематично відвідує навчальний заклад, він забезпечений усім необхідним. За результатами обстеження умов проживання сім’ї опікуна із числа ВПО, з опікуном проведено профілактичну бесіду. З’ясовано, що підопічний відвідує навчальний заклад (форма он-лайн), для дитини створено усі необхідні умови. Одночасно проведено обстеження умов проживання сім’ї , яка на обліку служби як така, що опинилася у складних життєвих обставинах, з батьками проведено профілактичну бесіду.

Чому виникають спалахи кору, і як захиститися від них

Спалахи кору виникають періодично — раз на 5-6 років через низку причин. Значна кількість невакцинованих людей сприяє тому, що ці періодичні спалахи стають великими хвилями. Так, у 2017–2019 роках в Україні на кір захворіло понад 115 тис. осіб.