Можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено

Таке рішення прийнято зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт).

ЗНО-2022: Завтра закінчується реєстрація на участь у мультитесті

Вівторок 19 квітня буде останнім днем формування реєстраційних карток для охочих скласти мультипредметний тест для вступу до бакалаврату у 2022 році. Про це нагадали в Українському центрі оцінювання якості освіти. Фахівці центру попросили під час формування реєстраційної картки дуже уважно поставитись до заповнення прізвища, ім’я, по батькові, дати народження, серії й номера паспорта, номера мобільного телефону.

Велика дяка всім волонтерам та захисникам України

Без них складно уявити Україну. Вони ті, хто зуміє дістати все й відразу та не зупиниться, поки не виконає завдання. Мова про наших волонтерів, про яких говорить весь світ. З перших годин війни Україна наче прокинулася - хтось взяв до рук зброю та вирушив на боротьбу з ворогом, хтось зміцнює тил, а інші прагнуть бути корисними й допомагати тим, хто цього потребує. 

Будь-яке українське підприємство може отримати кредит під 0% на час воєнного стану за програмою 5-7-9%

      Програма «Доступні кредити «5-7-9%», відповідно до рішення Уряду від 18 березня, розширена: будь-який бізнес протягом дії воєнного стану та місяць після його завершення зможе отримати кредит під 0%. Після цього кредитна ставка становитиме 5%. Також збільшено максимальну суму кредиту до 60 млн грн.

Через нерест вже діють обмеження на вилов риби

З метою забезпечення охорони, відтворення і збереження місць природного відтворення водних рибних ресурсів, сприятливих умов для нересту та збільшення рибних запасів у водоймах загального користування, в області встановлено весняно-літню (нерестову) заборону на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах. Зараз у природі активний період цвітіння дерев, а у водоймах – весняно-літня заборона на вилов риби через нерест.