ЗАПАЛІТЬ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ, ВШАНУЙТЕ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Традиційно у четверту суботу листопада в Україні та світі відзначається День пам'яті жертв голодоморів. Цього року ми вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни росії проти України та не маємо права забути про мільйони жертв від найстрашнішої смерті - штучного голоду.

Про роботу КЗ "Публічна бібліотека" за жовтень-листопад 2022 р.

У  КЗ «Публічна бібліотека» функціонують 2 центральні  бібліотеки та 15 бібліотек-філій у сільській місцевості. На сьогодні із 17 бібліотек діють 11 - центральна бібліотека, бібліотека для дітей, Дубрівка, Івашковиця, Ільниця-1, Ільниця-2, Климовиця, Лоза, Осій, В.Розтока, Ч.Потік.   Бібліотечним обслуговуванням охоплено  42,0 % населення громади.  Кількість користувачів становить більше 10тис.. Бібліотечний фонд  нараховує 136309 прим. 

У громаді тривають рейди неблагополучних сімей "Побут"

17 листопада 2022 року представниками служби у справах дітей, центру соціальних служб Іршавської міської ради, офіцером Іршавської громади спільно з старостою с.Собатин проведено спільний профілактичний рейд «Побут» в с.Собатин та м.Іршава.

Втрата... На війні загинув колишній військком Іршавщини - полковник Микола Красівов

Сумна звістка сколихнула Іршавщину... Під час виконання бойового завдання, захищаючи Україну у війні з російськими окупантами загинув командир 105-го закарпатського батальйону 63-ї механізованої бригади, полковник Микола Красівов (позивний "Батя"). 

У с.Брід відкрили пам’ятну дошку вчителю та захиснику України Андрію Матіко

Цього тижня, 16 листопада 2022 року, у с. Брід на Іршавщині відбулося відкриття та освячення меморіальної дошки пам'яті Андрія Матіко – воїна, нашого Героя, який поклав своє життя на жертовний вівтар за краще майбутнє України, відстоюючи її територіальну цілісність та незалежність в цій війні з рф.