В ІРШАВІ ВІДКРИЛИ “КОЛИБУ ДОБРА”

17 листопада, в місті Іршава, відбулось відкриття “Колиби добра”. Це відбулося з благословення Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського та за підтримки ГО “Волонтери Закарпаття”, ГО “Простір Молоді”, Іршавського міського голови Віктора Симканинця. Заклад освятив благочинний Іршавщини - протоієрей Іоанн (Лупак). На заході були присутні керуючий справами міської ради Іван Матіко, волонтери громади, внутрішньо переміщенні особи, небайдужі громадяни.

ЯК СТАТИ ДОБРОВОЛЬЦЕМ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

      З метою забезпечення належної координації роботи пожежно-рятувальних підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони, повідомляємо про можливість вступу до лав добровольців підрозділів місцевої пожежної охорони та добровільних формувань цивільного захисту. Добровільні формування цивільного захисту будуть проводити, у випадку необхідності, допоміжні роботи тільки на тих адміністративних територіях, де добровільні формування утворені. 

Увага! По всій Україні введені планові та аварійні відключення світла

Шановні жителі громади! Через масові обстріли росією об’єктів критичної інфраструктури в Україні і зокрема на території Закарпатської області застосовані Графіки погодинних відключень електроенергії (ГПВ) та І і ІІ черги Графіків аварійних відключень (ГАВ). Обидва Графіки запроваджені за окремим розпорядженням диспетчера НЕК «Укренерго». На це не можуть впливати місцеві органи влади! 

Рейд "Побут" з метою дотримання належних умов виховання та розвитку дітей здійснено у с.Брід

Днями, фахівцями служби у справах  дітей спільно з директором Центру надання соціальних послуг міської ради та офіцером громади було здійснено чергові рейди-відпрацювання "Побут" у  с.Брід.

В громаді стартує благодійна акція «Розтопи своє серце – допоможемо дітям разом»

Триває війна… Ми щодня втрачаємо цвіт нашої нації, мужніх й хоробрих наших захисників та захисниць. На жаль, втрачаємо ми і майбутнє нашої країни – наших дітей! І крім жорстокої війни, їх у вічність забирає безжальна хвороба – рак.

Про діабет та реімбурсацію препаратів інсуліну

Понад 40 тисяч закарпатців мають діагноз «цукровий діабет» 1 та 2 типу, з них більш ніж 6,5 тисяч – інсулінозалежні. Поширення цього захворювання має глобальний характер і забирає близько 1,5 мільйона життів щороку.