Іршавська ДЮСШ провела відразу декілька спортивних змагань приурочених Дню фізичної культури та спорту

     08.09.2023 р., до Дня Фізичної культури, на базі Іршавської ДЮСШ було проведено першість з футболу, волейболу, важкої атлетики, боротьби з дзюдо, а юні боксери школи приймали участь в області першості.

У Брідській школі проводять капітальний ремонт спортзалу

         Приємно, що наші діти люблять спорт та розвиваються фізично, для цього, безумовно, потрібні належні умови. Цього року Іршавською міською радою приділяється велика увага до покращення умов та облаштування спортивних залів громади. Проводячи моніторинг шкільних умов перед початком навчального року, було вирішено розпочати ремонт декількох відразу закладів шкільної та дошкільної освіти. А відтак, у Брідській загальноосвітній школі I-III ст. вже кипить робота над встановленням нової підлоги у спортзалі. Демонтажні роботи вже проведено. Як зазначив Іршавський міський голова, близько трьох тижнів знадобиться для завершення капітального ремонту спортзалу Брідської ЗОШ.

ШАНОВНІ РОДИНИ ЗАХИСНИКІВ!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЯКЩО РІДНА ЧИ БЛИЗЬКА ВАМ ЛЮДИНА ДОЄДНАЛАСЯ ДО ЗСУ, коротка, важлива інформація та контакти.  Або куди звертатися якщо захисник не виходить на зв’язок декілька днів!