Інформація про соціальні послуги — на Гіді

Зараз як ніколи українці об’єднані та підтримують одне одного. Соціальні послуги — це способи підтримки громадян, які опинились у скруті через хворобу, інвалідність, похилий вік тощо. У такий спосіб держава, громада і оточення підтримують тих, хто цього потребує. Комусь потрібна допомога у догляді за дитиною, а комусь — «соціальне таксі». Пропонуємо добірку базових соціальних послуг для тих, хто їх потребує Рішення про надання соціальних послуг з: Інформування http://surl.li/dnuvr Соціальної адаптації http://surl.li/dnuwe Соціальної інтеграції та реінтеграції http://surl.li/dnuwr Супроводу під час інклюзивного навчання http://surl.li/dnuxv Денного догляду дітей з інвалідністю http://surl.li/dnuym Соціального супроводу при працевлаштуванні та на робочому місці http://surl.li/dnvam Стаціонарного догляду http://surl.li/dnvaz Паліативного догляду http://surl.li/dnvdm Надання транспортних послуг http://surl.li/dnvdy Перекладу жестовою мовою http://surl.li/dnviu Надання притулку http://surl.li/dnvlm Діліться з тими, кому інформація може бути корисно. Разом ми сильні і непереможні!

Закарпаття працює над забезпеченням доступу до мобільної мережі під час відключень електроенергії

Bорог цілеспрямовано атакує нашу енергосистему. У різних регіонах країни за потреби застосовують аварійні і погодинні відключення, аби усунути пошкодження. Водночас в умовах війни надзвичайно важливо, щоб об'єкти критичної інфраструктури краю та населення завжди залишалися на зв'язку й мали доступ до актуальної інформації.

Вітання працівникам соціальної сфери з професійним святом!

Щорічно в першу неділю листопада в Україні святкують День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Попри всі виклики воєнного стану соціальні працівники і зараз подовжують професійно служити обраній справі.

Графіки аварійного відключення електропостачання: як, коли і для чого

Після масованих ракетних ударів по об’єктам критичної інфраструктури оператором системи передачі НЕК «Укренерго» застосовано графіки аварійного обмеження електроспоживання для балансування української енергосистеми.

Про надання допомоги Центром соціальних послуг Іршавської міської ради

Запровадження воєнного стану в Україні стало величезним викликом для системи надання соціальних послуг сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах або мають найвищий ризики потрапляння в такі обставини. Власне сутність соціальних послуг полягає в тому, що вони надаються людям, які опинились в біді і не можуть самостійно з цим впоратись.

Профілактичні рейди неблагополучних сімей продовжуются

Минулого тижня, працівниками служби у справах дітей міської ради спільно з офіцером громади та інспектором з ювенальної превенції Іршавського відділення поліції в м.Іршава проведено профілактичні рейди в сім'ях громади, де батьки ухиляються від виконання своїх обов'язків.