Щодо формування та видачі фіскальних касових чеків покупцям при торгівлі в мережі Інтернет

У зв’язку з надходженням численних звернень від суб’єктів господарювання та з метою практичного застосування бізнесом, з питань проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, надаємо приклади алгоритму дій продавців у частині виконання обов’язку щодо формування та видачі фіскальних касових чеків покупцям при торгівлі в мережі Інтернет.

Інформація про роботу КЗ «Публічна бібліотека» Іршавської міської ради за серпень місяць 2023 року.

          Роль бібліотек КЗ «Публічна бібліотека» Іршавської міської ради у формуванні інформаційної культури користувачів бібліотек значна, адже пріоритетною діяльністю є популяризація книги та читання.

Сумуємо разом з Вами та висловлюємо співчуття !

Висловлюємо співчуття нашій колезі - начальнику відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи Куртинець Людмилі Олександрівні, з приводу непоправного горя, передчасної смерті батька. Ми щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття та підтримки Вам і Вашим рідним. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести страшне горе. Міцнійте і будьте сильні. Нехай наші молитви дають сил перенести цей біль. Нехай Господь прийме душу його в Царство небесне та подарує вічний спокій!

Інформація про пророблену роботу Іршавського МЦПО

Директор Іршавського міського центру позашкільної освіти, хореограф Юрій Буряс, вже втретє відгукнувся на запрошення Української суботньої школи у Відні і створив неймовірні танцювальні номери для учнів. Як зазначили викладачі школи, Юрій Васильович має чудовий смак, талант і креативність, які відображаються в кожному русі танцівників.