У громаді тривають рейди неблагополучних сімей "Побут"

17 листопада 2022 року представниками служби у справах дітей, центру соціальних служб Іршавської міської ради, офіцером Іршавської громади спільно з старостою с.Собатин проведено спільний профілактичний рейд «Побут» в с.Собатин та м.Іршава.

Втрата... На війні загинув колишній військком Іршавщини - полковник Микола Красівов

Сумна звістка сколихнула Іршавщину... Під час виконання бойового завдання, захищаючи Україну у війні з російськими окупантами загинув командир 105-го закарпатського батальйону 63-ї механізованої бригади, полковник Микола Красівов (позивний "Батя"). 

У с.Брід відкрили пам’ятну дошку вчителю та захиснику України Андрію Матіко

Цього тижня, 16 листопада 2022 року, у с. Брід на Іршавщині відбулося відкриття та освячення меморіальної дошки пам'яті Андрія Матіко – воїна, нашого Героя, який поклав своє життя на жертовний вівтар за краще майбутнє України, відстоюючи її територіальну цілісність та незалежність в цій війні з рф. 

В ІРШАВІ ВІДКРИЛИ “КОЛИБУ ДОБРА”

17 листопада, в місті Іршава, відбулось відкриття “Колиби добра”. Це відбулося з благословення Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського та за підтримки ГО “Волонтери Закарпаття”, ГО “Простір Молоді”, Іршавського міського голови Віктора Симканинця. Заклад освятив благочинний Іршавщини - протоієрей Іоанн (Лупак). На заході були присутні керуючий справами міської ради Іван Матіко, волонтери громади, внутрішньо переміщенні особи, небайдужі громадяни.

ЯК СТАТИ ДОБРОВОЛЬЦЕМ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

      З метою забезпечення належної координації роботи пожежно-рятувальних підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони, повідомляємо про можливість вступу до лав добровольців підрозділів місцевої пожежної охорони та добровільних формувань цивільного захисту. Добровільні формування цивільного захисту будуть проводити, у випадку необхідності, допоміжні роботи тільки на тих адміністративних територіях, де добровільні формування утворені.