У Брідському ЗЗСО I-III ступенів проведено День цивільного захисту
24 квітня День цивільного захисту у Брідському ЗЗСО I-III ступенів в Іршавській громаді. Головною метою заходу стало відпрацювання алгоритму дій під час виникнення надзвичайних ситуацій.
Ключовим етапом дня стало проведення тренувальної евакуації. Після сигналу «Тривога» учні, вчителі та технічний персонал організовано, без паніки, покинули приміщення школи згідно з планом евакуації та зібралися у визначеному безпечному місці.
Такі тренування дозволяють: відточити до автоматизму дії кожного учасника освітнього процесу, перевірити готовність систем оповіщення та навчитися зберігати спокій й чітко дотримуватися інструкцій у критичних умовах.
Дякуємо педагогічному колективу та учням за відповідальне ставлення до навчання. Пам’ятаймо: знання та готовність — це запорука нашої безпеки!








