Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію. У цей день вшановуємо пам’ять загиблих військовослужбовців та учасників добровольчих формувань. Вічна слава подвигу полеглих героїв Небесної сотні! Вічна пам’ять у наших серцях тим, хто пішов у безсмертя, і вічний їм спокій там, на небесах! Честь і хвала живим!

Українці — сильна нація, загартована кількасотлітньою боротьбою. Пам’ять про наше героїчне далеке й близьке минуле є важливим елементом національної свідомості, бо вона об’єднує і мобілізує українців, а також є постійним стрес-фактором для тих, у кого душі засмічені ворожою пропагандою. Тож пам’ятаймо про наших полеглих Героїв, які допомагають нам тримати прапор свободи!

Ми пам'ятаємо й про наших земляків, які загинули на передовій, захищаючи нас та Україну - Андрія Матіко та Дмитра Шаленика та ніколи не забудемо... 

Вічна пам’ять! Слава Героям!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!