В рамках відзначення Дня Незалежності України Іршавський міський голова Віктор Симканинець привітав і всіх волонтерів територіальної громади. Волонтерство – надзвичайно важлива складова громадянського суспільства зараз. Починаючи з початку активної фази військових дій росії на території України кожен  житель громади був волонтером - люди приносили та передавали необхідні речі, донатили коштами, випікали та куховарили, шукали необхідні речі. Дехто продовжує займатися волонтерської діяльністю і сьогодні, 

Окремих із них було запрошено до нагородження подяками міської ради та висловлено їм щирі слова вдячності за бажання приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру в Перемогу свого народу в цій боротьбі за незалежність та суверенітет України. 

 "У час, коли Україна перебуває у надскладній ситуації, коли йде повномасштабна війна, ваша активна небайдужість і невтомна праця допомагає долати безліч проблем.  Із такими людьми, як ви, у країни є  велике майбутнє, – сказав Віктор Андрійович. – Завдяки вам – волонтерам – чимало людей  отримують необхідну допомогу. Часом саме вона рятує їм життя." 

Волонтерство - для кожного в цьому слові свій сенс, але безсумнівно, що якщо робити добру справу від чистого серця, воно до тебе повернеться — це підтверджений багаторічний досвід.