Шановні мешканці багатоповерхівок

30 травня поточного року о 15.00 год к. ч. в приміщенні міської ради відділом економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради буде проведено ряд інформаційних зустрічей з жителями  міста з питань створення ОСББ мешканцями багатоповерхових будинків м. Іршава. У зустрічі візьме участь регіональний координатор в Закарпатській області проекту ЄС/ПРООН «Об?єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) Любов Павлович, а також голови правлінь ОСББ інших міст. Дана зустріч проводиться у зв’язку з необхідністю виконання вимог закону України від 14 травня 2015 року № 417-VІІІ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», що розширює права власників квартир багатоквартирних будинків. Згідно вищевказаного закону мешканці багатоповерхівок повинні обрати та самі визначитися з управлінням свого будинку.  Стаття 9 Закону визначає три можливості форми управління багатоквартирним будинком: товариство власників багатоквартирного будинку (ОСББ); зборами співвласників; управителем призначеним органом місцевої влади.

Оголошення

До уваги жителів вул. Глюка (Терешкової). У зв'язку з підтопленням окремих дворогосподарств на даній вулиці просимо Вас до 11.00 год. 23 травня провести розчистку кюветів та протоків під в'їздами у дворогосподарства. При неможливості виконання жителями даних робіт відповідні протипаводкові заходи спецтехнікою буде проведено Іршавським КП «Тепло Місто»

Іршавська ДШМ запрошує на звітний концерт

Шановні іршавчани та гості міста. Запрошуємо вас, у неділю 26 травня 2019 року в районний будинок культури на звітний концерт Іршавської дитячої школи мистецтв! У концерті приймають участь лауреати Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів. Приходьте та підтримайте талановиту молодь нашого краю.Початок о 12.00 год. к. ч.

Вже третю неділю поспіль в нашому місті проводяться танцювальні шоу

Не винятком став звіт від зразкової студії сучасного танцю «Be Free», який відбувся цієї неділі. Цей колектив, є одним із тих, яким  може гордитися наше  місто. Керівник  Звенислава Чорнак разом з дітками зібрали повний зал глядачів районного будинку культури. Цікава та неординарна хореографія, переплетення танцювальних стилів, створили у глядачів гарний настрій та викликали шквал позитивних емоцій.

Сонячна погода – роботи тривають.

У місті продовжується капітальний та поточний ремонт доріг. Як ми вже інформували, по вулиці Тітова було побудовано нові водопровідні та каналізаційні мережі. Цього тижня розпочалися роботи по капітальному ремонту цієї вулиці. Днями було вирівняно шар з щебеневого покриття та катком проведено його ущільнення. А вже сьогодні, користуючись сонячною погодою, працівники підрядного підприємства зробили першу половину нового основного асфльтопокриття довжиною майже пів кілометра. Також проводився поточний ремонт вулиці Промислова від пожежної частини до вулиці Севастянова. Роботи проводилися ін'єкційно-струменевим методом зі спецмашини «пачматік». Виконано близько 300 метрів погонних поточного ремонту. На наступний тиждень, якщо дозволятиме погода, планується перейти на вулицю Севастянова та вулицю Гагаріна від заводу «Ремверстат» до пожежної частини.

Творчий звіт гуртків МЦПО

Добігає кінця 2018-2019 навчальний рік. Вчителі та учні всіх навчальних закладів підводять підсумки своєї роботи. Для Центру позашкільної освіти таким підсумком став Творчий звіт гуртків, на який зібралися переможці, лауреати, дипломанти різного рівня змагань, конкурсів, виставок, фестивалів, весь педагогічний колектив, батьки та гості.

Підготовка до асфальтування вул. Білецька

Цього року заплановано проведення ремонту центральних доріг обласного і державного значення в межах міста Іршава на вул. Білецька, Гагаріна, Шевченка. На жаль держава на ці дороги не виділила ні копійки тому весь фінансовий тягар упав на громаду.  Наразі завершуються тендерні процедури на виконання цих ремонтних робіт, але щоб не втрачати час, підготовчі роботи на даних дорогах ведуться уже і зараз. А саме на вулиці Білецька розпочали підняття та вирівнювання бордюрів, що в подальшому дозволить безперешкодно встановити асфальтобетон та провести ремонт тротуару. На цій же вулиці а також Гагаріна проводиться промивка ливневої каналізації та заміна пошкоджених її ділянок.

Розпочався капітальний ремонт вулиці Тітова

Наразі проводяться роботи по піднятті каналізаційних та водопровідних люків. Робітники підрядного підприємства СПМК-23 розпочали підсипати основу дороги щебеневою сумішшю. Якщо сприятимуть погодні умови, то на цьому тижні планується завершити всі підготовчі роботи і розпочати прокладання основного шару асфальтобетону.