Шановні Іршавчани та гості міста.

Запрошуємо Вас на запалення головної ялинки міста. Вашій увазі виступи юних талантів Іршавського ліцею, ігри, конкурси, розваги, новорічна фотозона, святковий феєрверк, Різдвяна хатинка з оновленим вертепом. Всі бажаючі будуть мати можливість поласувати смачною кутею, солодощами, гарячим чаєм, покататися на новорічній бричці. Чекаємо на вас 23 грудня 2018 року.  Початок о 16.00 год. к. ч.

Тимчасовий ремонт вулиці Слов’янська

За останній час, зокрема 2016-1018 рр. жителі міста отримали більше 1000 земельних ділянок для садівництва та будівництва житлових будинків. В окремих кварталах вже є забудовані окремі вулиці, на яких  житлові будинки здано в експлуатацію і тут вже проживають містяни. Звичайно ж дороги тут, здебільшого ґрунтові і у своїх зверненнях жителі часто просили провести хоча б тимчасові поточні ремонти.

Привітання колективу

У п’ятницю в міськраді відбулася приємна та неординарна подія. У присутності працівників міський голова вітав з прийдешніми новорічно-різдвяними святами трудовий колектив ТОВ СПМК-23 (керівник Олександр Дешко), який протягом року продуктивно розбудовував  дорожню інфраструктуру громади. Зокрема працьовитим жінкам СПМК-23 мають дякувати люди, що проживають по вулицях Поштова, С. Вайди, Ярова, Нова, М. Рильського, Дружби, Миру, Зелена, Лісна, на вулиці місцевого значення (верхня) у с. Лоза, провулки між вулицями Ю. Короля-Першотравнева та Залізнична-Конституції. Також дане підприємство виграло тендер на капітальний ремонт вул. Б. Хмельницького, роботи на якій розпочали вже в цьому році.

Сесія міськради

13 січня 2018 року  відбулася ХVІ-а чергова сесія Іршавської міської ради VІII скликання. На сесії були присутні запрошені  Олег Лукша - консультант Закарпатського РВ АМУ та Павло Рябоконь – радник Закарпатського ЦРМС, які тісно співпрацюють з міськрадою у становленні громади та допомагали розробці Стратегії розвитку Іршавської міської об’єднаної територіальної громади до 2025 року. Від імені всіх депутатів міський голова вручив їм подяки міської ради.Прийнявши із кількома доповненнями порядок денний сесії, народні обранці взялися до розгляду його питань.

І знову про сміття

   Ми неодноразово вже повідомляли  про викинуте сміття у центрі  міста – сквері біля пам¢ятника воїнам Афганцям, яке належало одній з аптек міста, біля з/д переїзду по вул.. Гагаріна, по вул.. Білецька тощо.  І ось знову прикра знахідка. Сьогодні працівниками комунального підприємства разом з комісією міськради було знайдено полиетиленовий мішок  зі сміттям біля районного будинку культури.  

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

    У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на ПЛ-0,4 кВ від ЗТП-90 Іршава млин, 11.12.2018 р. з 09.00 до 17.00 год. буде припинено подачу електроенергії в місті Іршава на вулиці Робоча та на вулиці Гагаріна з № 14 по № 74, редакція, Оранта, Нотаріус, ПП Семак, БТІ, магазини по вулиці Гагаріна, церковна школа, православна церква, магазин Асторія, насінневий магазин, магазин Мастерок, перукарня, автобусна станція.  Включення буде проводитися без попередження. Іршавський РЕМ

Я МАЮ ПРАВО!

«I have a right!» – саме так тепер вітаються школярі в Іршавському ліцеї, який бере участь в проекті GoCamp After school. GoCamp – це формат таборів для учнів, де вчителі спільно з іноземними волонтерами у доступній ігровій формі навчають дітей іноземних мов (англійська, німецька).

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

    У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на ПЛ-0,4 кВ від ЗТП-90 Іршава млин, 11.12.2018 р. з 09.00 до 17.00 год. буде припинено подачу електроенергії в місті Іршава на вулиці Робоча та на вулиці Гагаріна з № 14 по № 74, редакція, Оранта, Нотаріус, ПП Семак, БТІ, магазини по вулиці Гагаріна, міськрада, церковна школа, православна церква, магазин Асторія, насінневий магазин, магазин Мастерок, перукарня, автобусна станція.  Включення буде проводитися без попередження. Іршавський РЕМ