Триває ремонт доріг

Нещодавно міськрадою виконано роботи по завершенню поточного ремонту дорожнього покриття вулиці місцевого значення Космонавтів. Перед прокладанням асфальтобетону підрядною організацією було підсилено та вирівняно основу дороги щебеневою сумішшю, після чого було прокладено близько 340 м. кв. асфальту. У подальшому першочергово буде проведено ремонт вул. Горького, Фізкультурна, Спортивна. Наразі очікується дозвільні документи з ДАБІ. Завершити дані ремонтні роботи планується до 9 серпня.

Оголошення

У зв'язку з поведенням планово-профілактичних робіт, пов'язаних з миттям та дезинфекцією резервуару чистої питної води на водо-насосній станції 23 липня 2019 року з 9.00 до 20.00 год. к. ч. в м. Іршава буде відсутнє водопостачання. Прохання споживачів зробити необхідні запаси питтєвої води. Адміністрація КПВ Іршавської міськради

У Іршавській громаді створено перше ОСББ

На сьогодні у жителів багатоквартирних будинків постала задача вибирати хто буде обслуговувати їх власність. Однією з форм правління будинку, яка досить ефективно себе зарекомендувала – є ОСББ (об'єднання співвласників багатоквартирного будинку). Головною особливістю ОСББ є те, що така форма дозволяє забезпечити ефективний контроль над витратами, платежами, проводити заходи з енергоефективності, колегіально приймати рішення і втілювати їх у життя. ОСББ має можливість вибирати постачальників послуг, має змогу відмовитись від оплати неякісних послуг. Це призводить до того, що в результаті можна зменшити тарифи і значно підвищити якість обслуговування.

У Іршаві відмітили престольне свято Петра і Павла

З нагоди дня Первоверховних апостолів Петра і Павла у неділю в Іршаві відбувся святковий концерт. Цікава та насичена концертна програма, запальні танці, атракціони – усе це чекало на тих, хто завітав на святкування у Іршаву, а їх на центральній площі зібралось чимало. 

Сумна звістка…

Сьогодні, у день Святих Первоверховних апостолів Петра і Павла на 55 році життя раптово перестало битися серце чуйної та щирої людини, бригадира благоустрійної бригади КП «Тепло Місто», жителя ромського присілка с. Собатин  Віктора Говді. Віктор Вікторович разом з дружиною пропрацював у комунальному підприємстві понад 20 років. Хоча його робота і не є престижною та дуже багато іршавчан знали його особисто. Він був людиною простою, порядною та чесною.  Завжди відповідально ставився до своїх обов’язків та завдань, а в роботі щедро ділився своїм досвідом та завжди  допомагав людям. І якщо за останні роки місто стало більш охайним і прибраним то значна заслуга в цьому  і Віктора Вікторовича. У пам’яті іршавчан Він залишиться людиною скромною, спокійною, який завжди зі щирою посмішкою виконував свою роботу по благоустрою та прибиранню міста. Депутати та виконавчий комітет Іршавської міськради, адміністрація та працівники КП «Тепло Місто» глибоко сумують та висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного.

Два Іршавські храми відзначать престольне свято

Сьогодні, 12 липня, християни вшановують пам’ять святих Первоверховних апостолів Петра і Павла. У двох храмах міста – Петро-Павлівському православному храмі та Петро-Павлівському греко-католицькому храмі, які сьогодні святкують престольний празник проходять святкові літургії. Після Літургії відбудеться Хресний хід навколо храму та окроплення свяченою водою. Депутатський корпус та виконавчий комітет Іршавської міської ради вітає усіх іршавчан та настоятелів з храмовим святом. Бажаємо міцного здоров`я, щастя й добробуту кожній родині, і нехай це свято ввійде в кожний дім миром, щастям і радістю.

Іршава приймала юних дзюдоїстів

У місті Іршава на базі спортивного клубу «Атлант» уже вдесяте відбувся Закарпатський міжобласний турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2005-2009 р. н.  Організатором змагань виступив майстер спорту з вільної боротьби та бойового самбо, керівник спортивного клубу «Атлант» Ільгар Кулієв. Участь у змаганні прийняли близько 90 спортсменів з м. Ужгорода, м. Борислава, м. Ів. Франківська, м. Іршави та  с. Греблі.

У закладах дошкільної освіти міста продовжуються ремонти

На даний час роботи проходять у дитсадках № 1 та № 4. У дитячому садку  № 1 полаковані підлоги у музичній залі та у всіх групах. В середній групі "Ромашка" проводиться капітальний ремонт (шпаклювання стелі та стін, відновлення панелей, побілка). У молодшій гр. "Сонечко" буде викладена плитка біля буфетної. На подвір¢ї проводиться фарбування ігрових споруд, східців та перил. У дитсадку № 4 пофарбовано внутрішні сходи та перила, а також  підлоги  в спальнях усіх груп, полаковано паркети в усіх групових та музичній залі, побілено всі панелі в коридорах та групових,  зроблено косметичний ремонт кухні, встановлюються нові світильники в кухні та муззалі,  вмонтовано додатковий радіатор в спальні ясельної групи. Наразі ремонтні роботи у четвертому садочку вже на завершальному етапі і вже скоро дітки зайдуть у чисті та охайні приміщення. На черзі ремонт садка № 2.

БФ "Центр громадський ініціатив" проведе в Іршаві тренінг

Благодійний фонд «Центр громадських ініціатив» в рамках проекту «Впровадження стандартів місцевої демократії», що фінансується Міжнародним фондом «Відродження» проведе робочу зустріч / міні тренінг на тему «Взаємодія з населенням, як основа розвитку: особливості та форми залучення мешканців периферійних та центральних громад у процеси прийняття рішень», який відбудеться у приміщенні Іршавського міського Центру позашкільної освіти (будинок дитячої творчості) 15 липня 2019 року. Початок о 10.00 год. к. ч. Захід розрахований для голів ОТГ, старост, представників виконкому та депутатів міських / сільських рад.