У місті розпочато ремонт доріг

   Цього року міськрадою заплановано значну кількість робіт по ремонту доріг Іршавської ОТГ. Зокрема вулиць Гагаріна, Білецька, Федорова, Богдана Хмельницького, Тітова, завершення ремонту дороги у с. Лоза та ін.  Наразі розпочато ремонтні роботи на вулиці Набережна, шо веде до Свято-Василівської православної церкви (козацька церква).  Попередньо робітниками підрядного підприємства СПМК-23 підсипано основу дороги щебеневою сумішшю після чого було прокладено асфальтобетон асфальтоукладальником. Такі ж роботи плануються провести і по ремонту під’їзної дороги до Свято-Іллінського православного храму. Ремонт даних доріг стане гарним подарунком напередодні Великодніх свят для прихожан церков та жителів даних мікрорайонів.

Іршавчани на обласному форумі учнівського самоврядування

29-30 березня 10 членів Молодіжної ради Іршави з числа учнівської молоді взяли участь у обласному форумі учнівського самоврядування в місті Ужгород.  Це була запланована діяльність ГО «Батьківська районна рада Іршавщини» спільно з Іршавською міською радою у рамках реалізації проекту «Голос молоді», який фінансується з проекту «Разом до успіху» БФ «Центр громадських ініціатив». Зокрема, проїзд був оплачений міською радою. Захід був дуже насиченим, цікавим, корисним.

Підпал сухої трави

За останній тиждень поступало багато сигналів від жителів міста про підпал сухої трави на земельних ділянках за межами міста. Зокрема в районі автозаправки «Окко», вул. М. Рильського, в урочищах Летище та Діброва. Одного із зловмисників було затримано працівниками Іршавського відділення поліції. Ним виявився житель міста вул. Набережної Олександр Т. На разі протокол про правопорушення направлено в адміністративну комісію Іршавської міської ради.

Розпочинаються роботи по капітальному ремонту вулиць

З цього приводу у понеділок відбулися збори з жителями вулиці Богдана Хмельницького. У зборах взяли участь міський голова та заступник, керівник СПМК-23 Олександр Дешко та майстер підприємства Анатолій Дзьома. Жителів вулиці було проінформовано про початок проведення робіт, які потрібно виконати до початку асфальтування вулиці. Зокрема необхідно обрізати гілки дерев, які густо ростуть вздовж вулиці, підняти каналізаційні та водопровідні люки, завершити роботи по підключенню до каналізації. Мешканці вулиці також висловили побажання щодо перекриття вулиці під час ремонту і надання допомоги одиноким і пенсіонерам в обрізці гілок та підключенню до каналізації. У вівторок було проведено підняття люків інженерних мереж, розпочались роботи по обрізці гілок дерев. Жителів прилеглих вулиць було також повідомлено, що після капітального ремонту вулиці Богдана Хмельницького будуть розпочаті роботи по асфальтуванню вулиць Горького та Фізкультурної.

Тривають роботи по наведенню належного санітарного стану на території міста.

Колектив Іршавського ЗДО №4 "Ялинка" закінчив прибирання на закріпленій території: обидва береги р.Іршавка від з/д мосту вверх по течії до пожежної частини та територію урочища "Зарінок". А працівники Іршавського МЦПО висадили квіти на клумбах, підмели та позагрібали сміття. Результат спільних зусиль не змусив себе довго чекати. Територія біля закладу наповнилися весняними барвами та засяяла чистотою.

Місто поповнилося саджанцями сакур.

За сприяння депутата Іршавської міської ради Юрія Примича наше місто поповнилося саджанцями 40 сакур. Сьогодні біля шкіл №1 та №2 було висаджено по 15 сакур, а по вул. Шкільній та вул. Федорова 10 зламаних дерев замінено на нові саджанці. Прохання до всіх жителів міста берегти молоді насадження.

Місячник санітарної очистки і благоустрою.

Роботи по проведенню чистоти в місті сьогодні продовжила Іршавська загальноосвітня школа №1 колектив якої, окрім прилеглої території прибрав залізну дорогу від знаку «Іршава» біля бензозаправки «Окко» до залізничної станції «Іршава». У прибиранні взяли участь усі вчителі та техпрацівники. Зібрано 44 великі мішки сміття. Працівники міської ради також долучилися до цих робіт та прибрали більшу частину території міського парку. Парк - традиційне місце відпочинку й дозвілля для батьків з маленькими дітками, мешканців та гостей міста. Тому прохання всіх небайдужих громадян, тих хто вболіває за чистоту і красу нашого міста приєднатись до акції.

Місячник благоустрою в ОТГ

Місяці березень, квітень є традиційним часом для санітарної очистки території міста від сміття та різного непотребу. В місті оголошена акція «Іршаві – чисте довкілля». Ініціативу у цій справі підхопили освітні заклади міста. Крім власних прилеглих територій кожна школа та дитсадок прибирає частину міської території, спортивні та дитячі майданчики, місця відпочинку та очищення їх від сміття, побутових відходів.