Ремонт у ліцеї

На вимушених канікулах, що пов’язані з оголошенням карантину,  у школах міста продовжуються ремонтні роботи. Зокрема розпочато ремонт ще двох вбиралень у Іршавському ліцеї. Вже повністю проведено демонтаж старої плитки, замінена внутрішня каналізація та водопостачання, завершується облицювання стін та підлоги керамічною плиткою. Найближчим часом будуть встановлені нове сантехнічне обладнання, двері,  вікна та перегородки між кабінками. Також проводиться облаштування вбиральні для діток з особливими потребами.

Набір на службу в Національну поліцію

   За повідомленням Головного Управління Національної Поліції  в Закарпатській області 14 січня 2019  року оголошено набір на службу в поліцію. Вимоги до кандидатів на службу: громадянство України, вік від 18 років, наявність повної середньої або вищої освіти, відсутність судимості, наявність посвідчення водія категорії групи «В», знання Конституції України, Законів України «Про Національну поліцію», «Про запобігання корупції» та вільне володіння українською мовою.

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

     У зв’язку з проведенням ремонтних робіт 13.02.2019 р. буде припинено подачу електроенергії в місті Іршава з 09.00 до 17.00 год. на вулиці Українська та з 09.00 до 13.00 год. на вулицях Слов'янська, Станційна, Заводська, Летище. Включення буде проводитися без попередження. Іршавський РЕМ

В школах Іршави продовжили карантин

Сьогодні, 8  лютого, міський голова провів  нараду  з керівниками закладів освіти стосовно стану захворюваності учнів і дошкільнят.Проаналізувавши всі дані та поспілкувавшись з директорами шкіл та завідувачками дошкільних закладів було вирішено продовжити карантин ще на 5 днів, з 11 по 15 лютого у школах міста Іршава, де відсутність дітей по хворобі становить 23%.  Це не стосується шкіл у селах  Лоза та Собатин,  захворюваність  у яких не перевищує 10 %.

НА РОБОТУ У ВІДДІЛ ОСВІТИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ І СПОРТУ ІРШАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОТРІБНА МЕДИЧНА СЕСТРА

  На роботу у Заклад загальної середньої освіти № 1  потрібна медична сестра. Кваліфікаційні вимоги до претендентів - вища фахова освіта. За детальною інформацією звертатись за телефоном: (097) 812 4237  Сокач Любов Іванівна - начальник відділу ООЗКСМС.

У дитсадку № 3 навчали діток здоровому харчуванню

   У Іршавському закладі дошкільної освіти № 3 пройшов «Тиждень здорового харчування». Правильне харчування для дитини, яка ходить у дитячий садок дуже важливе, оскільки від цього залежить її здоров’я, самопочуття і розвиток.Також ця тема є дуже актуальна, оскільки саме в цю пору року виникає велика загроза захворюваності на грип, а здорове харчування підвищує імунітет  дитини. У перший день Тижня, було проведено вхідне тестування батьків. В рамках Тижня пройшли цікаві заходи для дошкільнят, батьків та педагогів нашого закладу. А саме: виставка дитячих малюнків «Смаколики – наші друзі», презентація режимних моментів –сніданку, обіду, вечері.

Засідання робочої групи з питань легалізації зайнятості населення

Створення додаткових робочих місць,  легалізація найманої праці, підвищення рівня заробітної плати працюючих  –  є одні з головних факторів, що впливають на рівень життя населення та функціонування органів місцевого самоврядування. Саме тому Іршавській міськраді по даним питанням ведеться системна робота. У вівторок відбулося перше (організаційне) засідання міської  робочої групи з питань зайнятості населення, детінізації доходів громадян, забезпечення реалізації рішень спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

   У зв’язку з проведенням ремонтних робіт 06.02.2019 р. з 09.00 до 17.00 год. буде припинено подачу електроенергії в місті Іршава на вулиці Українська з № 3 по № 47. Включення буде проводитися без попередження. Іршавський РЕМ

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

     У зв’язку з проведенням ремонтних робіт 05.02.2019 р. з 09.00 до 17.00 год. буде припинено подачу електроенергії в місті Іршава на вулиці Українська. Включення буде проводитися без попередження. Іршавський РЕМ

У школах міста з понеділка оголошено карантин

Сьогодні в міській раді відбулася нарада з керівниками закладів освіти Іршавської ОТГ. Під час наради обговорили питання про стан захворюваності школярів і вихованців дитячих садків та доцільність призупинення освітнього процесу у закладах освіти громади. Про поточну ситуацію щодо відвідування занять у освітніх навчальних закладах розповіла начальник відділу освіти Любов Сокач.