Перший місяць літа у Іршавському МЦПО (керівник Юрій Буряс) розпочався з Міжнародного дня захисту дітей, яке щорічно проводиться за участю закладу у міському парку. У ході свята відбулось відкриття персональної виставки вихованки народної студії образотворчого мистецтва «Боржавська фантазія» Анастасії Боднар. Згодом всі вихованці гуртків декоративно-ужиткового напрямку взяли участь у акції «Малюнок на асфальті», а керівники гуртків туристсько–краєзнавчого відділу Іршавського МЦПО провели спортивні змагання, за результатами яких було нагороджено грамотами та солодкими подарунками найкращих спортсменів. Вихованці шахово-шашкового клубу «Вікторія» (керівник Анатолій Вайда) організували та провели  турнір з шашок-64.
     Успішно була організована робота у загоні «ВЕСЕЛКА», який працював з 6 по 10 червня включно. За тиждень роботи  з дітьми було проведено багато цікавих екскурсій, змагань та квестів, а також учасники загону мали можливість двічі відвідати басейни у готельно-розважальному  комплексі "Прага".
     Також в середині червня відбулись завершальні заняття у "Центрі дитячих мрій", який успішно працював протягом року на базі ІМЦПО. Творчі наставники провели свої останні уроки і висловили щиру подяку батькам за чудових дітей, за терпіння, час і бажання!