Нова українська школа в Іршавській ОТГ

Нова українська школа, яка стартувала у 2018 році, передбачає навчання школярів у новому освітньому середовищі. Зміні підлягають фізичне, просторово-предметне оточення, програми та засоби навчання. Освітній простір організовується таким чином, щоб учитель міг спостерігати за діяльністю дітей в усіх осередках, діти мали можливість безпечно переміщуватися і було місце для зберігання особистих речей. Міністерство освіти і науки рекомендує для учнів початкових класів створити 8 навчальних осередків.

Проводиться видалення аварійних дерев

З приходом теплої погоди комунальним підприємством «Тепло Місто» розпочато обрізку сухих  гілок дерев та видалення  аварійних. Реагують у першу чергу за зверненнями громадян, видаляються аварійні дерева, які загрожують життю людей, нависають над електро-, тепломережами, або ж знаходяться поряд із дитячими садками чи школами. Крони дерев необхідно обрізати для збереження зелених насаджень та з міркувань безпеки: під час негоди дерева можуть пошкодити авто, дахи будівель чи електромережі або навіть травмувати людину. Так в минулому році сухі великі гілки впали на автомобілі біля Іршавського  МЦПО та на стоянці біля Петро-Павлівської церкви, а нещодавно – на лавку у сквері біля пам’ятника воїнам Афганцям.

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

     У зв’язку з проведенням робіт по очистці лінії електропередач 19.02.2019 р. з 09.00 до 17.00 год. буде припинено подачу електроенергії в місті Іршава:  на вулиці Гагаріна (від редакції газети "Нове Життя" до магазина  "Ключик"), на вулиці Робітнича та на вулиці Летище. Включення буде проводитися без попередження. Іршавський РЕМ

В Іршаві вшанували воїнів-афганців

   30 років минуло з того часу, як наші солдати залишили територію Афганістану. 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Вчора в місті Іршава також відбулися урочистості з нагоди цієї дати. Перед офіційними заходами всіх воїнів-афганців Іршавської ОТГ, у сесійній залі міськради, в присутності громадськості, працівників міськради  у невимушеній та дружній атмосфері вітали  міський голова та жителі міста. У своєму виступі вони  відмітили силу духу, відвагу, мужність, та вірність військовій присязі учасників бойових дій, які переважно не за власним бажанням брали участь у Афганській війні.

День закоханих в Іршаві

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.  На центральній площі міста Іршави також відбулося свято до Дня закоханих, яке було організоване  Іршавським МЦПО та Молодіжною радою Іршави.

Інформація

ІРШАВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР Філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області  

Вікенд з копами

    У рамках проекту «Community policing» 17 лютого 2019 року, з 12:00 до 14:00 співробітники патрульної поліції Закарпатської області завітають у місто Іршава. На центральній площі міста дітки матимуть змогу покататися на службовому авто патрульної поліції, увімкнути сирену й проблискові маячки, покричати у гучномовець. Ми розповімо вашій малечі, що таке ПДР та чому цих правил треба неухильно дотримуватись. Найактивніші отримають гарні подарунки на добру згадку від інспекторів. У той же час батьки зможуть приміряти окуляри, що імітують стан алкогольного сп’яніння, ознайомитися з матеріально-технічним забезпеченням закарпатських патрульних, екіпіруванням роти тактико-оперативного реагування, автопарком, та дізнатися більше про роботу інспекторів. Запрошуємо усіх охочих гарно провести кілька годин вихідного дня!

Продовжуються ремонти у школах міста

Зважаючи на відсутність у школах діток, через  захворюваність на ГРВІ, у Іршавському закладі загальної середньої освіти № 1 також розпочато значний обсяг ремонтних  робіт по капітальному ремонту і заміні перегородок між класами та коридором. Оскільки старі перегородки, що були збудовані ще в 1968 році минулого століття з дерев’яних конструкцій обшитих фанерою, з вмонтованими у їх верхній частині вікнами, з часом стали аварійними та розхиталися, що могло призвести до падіння скла та травмування дітей. Тому було прийнято рішення в першочерговому порядку провести їх заміну, тим більше, що фанера погано забезпечувала ще й шумо- та теплоізоляцію.

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

    У зв’язку з проведенням ремонтних робіт 14.02.2019 р. буде припинено подачу електроенергії в місті Іршава з 12.00 до 12.40 год. на вулиці Летище. Включення буде проводитися без попередження. Іршавський РЕМ