Закінчився 2021 / 2022 навчальний рік. Випускники навчальних закладів Іршавської міської територіальної громади, без гучних святкувань, отримали свої свідоцтва про повну загальну середню освіту. В Іршавських закладах освіти через війну не було також традиційних урочистостей у центральній частині міста, а тому свідоцтва та медалі учні отримали у рідних закладах. 

28 червня, на урочисте зібрання з такої нагоди в КЗ Іршавський ліцей №1 Іршавської міської ради привітати випускників завітав міський голова Віктор Симканинець. Слова вітань і настанов звучали від директорки ліцею Лесі Чепури, класних керівників, батьків. Запам'ятається ця подія і тим, що припала на відзначення Дня Конституції України. У світлі останніх подій цей навчальний рік ніхто з нас не забуде ніколи!

Загалом у 2021/2022 роках завершили навчання  й отримали свідоцтва про здобуття  повної загальної середньої освіти 322 випускників Іршавщини. Золотими медалям були нагороджені п'ятеро випускників, срібними - шестеро. 

Війна змінила думки та плани багатьох. Сьогодні всі мріють про нашу Перемогу над російськими окупантами і ми впевнені, що Перемога обов’язково буде. Побажаємо всім школярам та випускникам міцного здоров’я, віри та впевненості у завтрашньому дні, успіхів, злагоди, щастя в домівках, миру в Україні!