У рамках відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України в Іршавській міській територіальній громаді в міському парку проходитимуть велозаходи. Буде цікаво як дітям, так дорослим. У веловікторині та велоконкурсі розігруватимуться футболки, дитячий і дорослий велосипеди та інші призи. Для наймолодших передбачені велорозмальовки, велолабіринти, велоокуляри тощо. У випадку повітряної тривоги учасники заходу перейдуть в укриття міського Центру позашкільної освіти.

Традиційний для міста велопробіг, приурочений державним святам Дню прапора та Дню Незалежності України, матиме ще одне смислове навантаження – пам’яті загиблих в російсько-українській війні мешканців нашої громади осійчанина Андрія Матіки та Дмитра Шаленика з Климовиці. Маршрут: Іршава (площа Народна) – Пам’ятний Хрест «Борцям за волю України» - Лоза – Іршава. Пам’ятний знак борцям за свободу і незалежність України, Героям Небесної сотні та загиблим в АТО.

Заходи організовано громадськими організаціями «Forza» (Ужгород) та Громадська організація "Іршавські Промені" у партнерстві з Іршавська міська рада та міським Центром позашкільної освіти.