23 серпня, в рамках відзначення Дня Незалежності України та вже у пам'ять про наших загиблих у російсько-українській війні Андрія Матіка та Дмитра Шаленика, пройшов традиційний для громади велозахід. Вихованці туристсько-краєзнавчого відділу Іршавського міського Центру позашкільної освіти та з числа внутрішньо переміщених осіб здійснили велопробіг.

 Діти, у супроводі дорослих та поліцейських стартували з міського парку. Маршрут полягав з м. Іршава  – Пам’ятний Хрест «Борцям за волю України» - Лоза – Іршава  - Пам’ятний знак борцям за свободу і незалежність України, Героям Небесної сотні та загиблим в АТО.

Серед учасників були розіграні різні призи, у тому числі й три велосипеди, які за спонсорської іноземної підтримки надала ГО "Іршавські Промені". Діти активно брали також участь веловікторині та велоконкурсі. Міська влада спільно з ГО «Іршавські Промені» та ГО "Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону "ФОРЗА" приділили увагу й темі "Поділися дорогою, поважай велосипедиста". На згадку про це голова ГО «Форза» Леся Лойко подарувала міському голові Віктору Симканинцю футболку з відповідним логотипом. Дзвінка Білоног – координаторка проекту роздала всім присутнім та учасникам різні цікаві пам'ятки. 

Діти провели час цікаво та з користю. Впевнені, що пам'ять про полеглих за волю і незалежність нашої держави житиме у віках! А Україна була, є і буде незалежною! Зі святом!