Станом на 06.09.2022 року КНП «Іршавським  ЦПМД» в закладах первинної медичної допомоги Іршавської міської ради виконано наступні роботи з покращення санітарно-побутових умов та продовжено роботи з підготовки до опалювального періоду2022–2023 років. Зокрема:

в АЗПСМ с.Дубрівка проводяться роботи підрядною організацією з реконструкції системи опалення, що дасть можливість покращити санітарно-побутові умови у вказаній будівлі. В АЗПСМ с. Загаття проводяться роботи з реконструкції системи опалення (відключення другого поверху від опалення), що дасть можливість економити до 20% природного газу в опалювальний період.

Разом з цим, проведено повірку та чистку димоходів у 6-ти АЗПСМ (котельні на природному газові).

У зв’язку зі зміною типу закладів, проведено роботи з підключення до мережі Інтернет-зв’язку ФАПів (тип ПЗ) сіл Івашковиця, Климовиця, Локіть та Смологовиця Загатянського старостинського округу Іршавської міської ради. .

Також внесено зміни до Договору з НСЗУ «Про надання первинної медичної допомоги за програмою медичних гарантій», у зв’язку із зміною місць надання медичної допомоги.

Проходить навчання операторів газових котелень. Продовжуються роботи згідно із заходами з підготовки закладів первинної медичної допомоги Іршавської міської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років.

Станом на 06.09.2022 року 67%  теплових господарств закладів КНП «ІЦПМД» готові до опалювального сезону.