Ремонт інженерної мережі на вул. Пушкіна

До міської ради надійшло звернення від жителів вулиці Пушкіна. Мешканці двох багатоквартирних будинків скаржилися на сморід через забиті каналізаційні мережі, які побудовані більше 40 років назад і включені в інженерні мережі заводу продовольчих товарів, які на даний час не працюють. Такі ж скарги надходили і від громадян, що займалися спортом на центральному стадіоні. Відтак було вирішено повністю замінити каналізаційні труби і з’єднати їх з новою каналізаційною віткою, яка прокладена до житлового мікрорайону в районі вулиці М. Рильського. Засмічення труб внутрішньої та зовнішньої каналізації - головна і досить неприємна проблема, яка може виникнути з каналізаційною системою. Навіть при правильній експлуатації неможливо уникнути таких неприємностей, як змивання жирів, органічних та неорганічних відходів, які накопичуються і поступово заповнюють весь вільний простір, утворюючи засмічення труб або непробивну пробку, особливо старих каналізаційних мереж, які побудовані з порушенням існуючих технічних норм. Сьогодні підрядна організація розпочала підготовчі роботи, зокрема викопано траншею та розпочато прокладання каналізаційних труб. До кінця тижня планується всі роботи завершити.

Оголошення

У Іршавський ліцей відділу освіти, охорони здоров'я, культури сім'ї молоді та спорту Іршавської міськради потрібен на роботу вчитель інформатики на час декретної відпустки основного працівника.  За додатковою інформацією звертатись: Іршавський ліцей, вул. Шкільна, 25. Тел: 096 460 1414

У с. Лоза завершено капітальний ремонт найбільш аварійної ділянки центральної дороги

Підрядною організацією роботи проводились у два етапи. Спочатку було вирівняно основу аварійної ділянки дороги щебеневою сумішшю та прокладено асфальтоукладальником шар крупнозернистого асфальтобетону товщиною 10 см. Після чого було прокладено завершальний вирівнюючий шар дрібнозернистого асфальтобетону товщиною 5 см. Наразі зроблено ремонт близько півкілометра дорожнього покриття. На іншій частині дороги виконано ямковий ремонт.  Завершити капітальний ремонт центральної дороги у с. Лоза планується на наступний рік.

Катерина Мойсей - чемпіонка області з блискавичних шашок-64

У міському шахово-шашковому клубі Виноградова проведено особисто-командні чемпіонати Закарпатської області з швидких і блискавичних шашок-64. Є така категорія спортсменів, які полюбляють саме такі ігри, в яких на передній план виходить швидкість мислення, практика, досвід. У швидкій програмі переможця визначали по додатковому показнику, адже двоє претендентів на перше місце набрали однакову кількість очок. За перемогу в особистій зустрічі чемпіонське звання віддане Миколі Кошілко (Тячів). На другому місці ще один представник Тячева Василь Дьордяй. Георгій Плавайко (Мукачево) по додатковому показнику випередив вихованку клубу “Вікторія” Іршавського міського Центру позашкільної освіти юну Катерину Мойсей і став третім призером. 

Збірна України, у складі якої виступала і юна іршавчанка, виборола третє місце на чемпіонаті Європи.

Особисто-командний чемпіонат Європи з шашок-100 серед юнаків та дівчат приймала Варшава (Польща). Це – визнання за значні досягнення в шашках спортсменів цієї країни. З’їхались спортсмени 15 країн. Величезний спортивний зал не вмістив всіх бажаючих. Дві групи грали в інших приміщеннях. В категорії дівчат 13 років за збірну України виступала наша юна спортсменка, вихованка клубу “Вікторія” Іршавського районного Центру позашкільної освіти Катерина Мойсей. 

Благоустрій міста

Розпочато ремонт тротуару по вул. Білецька. Наразі відремонтовано ділянку до перехрестя вул. Б. Хмельницького. Тут здійснили облаштування бордюрів, поребриків, підготували основу та вимостили тротуар плиткою. Також було зроблено спуск на пішохідний перехід. Наразі ремонтні роботи будуть продовжені по вул. Б. Хмельницького та до РайДЕУ по вул. Білецька.

У Лозі розпочали прокладання асфальтобетону

Продовжуються роботи по капітальному ремонту центральної дороги у с. Лоза. Наразі проводиться підсипка та вирівнювання основи дороги щебеневою сумішшю та прокладання асфальтоукладальником вирівнюючого шару  крупнозернистим асфальтобетоном товщиною 10 см. Ремонт проводиться почергово двома смугами по 2,5 м. загальною шириною 5 м. Після чого на основу дороги асфальтоукладальником буде прокладено  завершальний шар асфальтобетону товщиною 4 см.

Повідомлення про штормове попередження

За інформацією Українського гідрометеорологічного  центру 13-14 серпня в зв’язку з переміщенням активного атмосферного фронту із Центральної Європи у західних областях очікуються грози, подекуди град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності (жовтий)). Вдень 13 серпня та протягом доби 14 серпня на заході країни значні дощі, в окремих районах шквали 25-28 м/с (ІІ рівень небезпечності (помаранчевий)). 14 серпня у західних областях зниження денної температури до 20-25 градусів. Звертаємось до жителів міста  у разі сильного вітру,  грози чи граду  щільно закрийте вікна, двері, горищні люки і вентиляційні отвори, максимально обмежте переміщення містом, без крайньої потреби, а виходячи з будинку будьте дуже обережні. Приберіть майно з двору та балконів у будинок (підвал). При можливості не виїжджайте на особистому автотранспорті на вулиці міста та не паркуйте його під деревами. Також будьте готові до можливого відключення електроенергії

Завершено капремонт ще двох вулиць Іршави

Сьогодні проведено капітальний ремонт двох вулиць місцевого значення Горького та Фізкультурна. Минулого року на цих вулицях була прокладена центральна каналізаційна мережа, до якої підключилися всі жителі. Також обабіч дороги було прокопано водовідвідні кювети. Попередньо підрядником було вирівняно та підсилено основу дороги щебеневою сумішшю та укатано катком. Після всіх підготовчих робіт на обох вулицях асфальтоукладальником було прокладено асфальтобетон шириною місцями до 4,4 м. та товщиною 5 см. Також розпочались підготовчі роботи до ремонту другої частини центральної дороги у с. Лоза. Завтра планується прокладання асфальтобетону. На черзі ремонт вул. Спортивна.

Оголошення

У зв'язку з  капітальним  ремонтом дорожнього покриття на вулицях Горького та Фізкультурна, а також центральної дороги у с. Лоза  проїзд по даним вулицям з 12.08.2019 р. буде обмежено.