Оголошення

У зв'язку з продовженням ремонтних робіт дорожнього покриття у м. Іршава на в. Шевченка  27.09.2019 р. рух автомобільного транспорту по даній дорозі буде обмежений. Об'їзд вантажного транспорту в напрямку с. Сільце, Брід, Ільниця, Довге - через с. Лоза. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

У центрі міста невідомий пошкодив дорожній знак

У неділю о 22.30 невідомий на легковому авто пошкодив дорожній знак «пішохідний перехід» біля центрального універмагу. Дане порушення зафіксували нові відеокамери. Очевидно марно чекати, що винуватець добровільно звернеться в КП «Тепломісто»  для відшкодування збитків. Тому підготовлено відповідне звернення у райвідділ поліції. А може хтось впізнає порушника?

Оголошення

У зв'язку з продовженням ремонтних робіт дорожнього покриття у м. Іршава на в. Шевченка з 24.09.2019 р. рух автомобільного транспорту по даній дорозі буде обмежений. Об'їзд вантажного транспорту в напрямку с. Сільце, Брід, Ільниця, Довге - через с. Лоза. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

День здорового способу життя.

20 вересня в Іршавському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №1 відбулося свято «Спорт —здоров’я, спорт – це сила, що дає всім дітям крила». Усі заходи, проведені в цей день, були приурочені до Дня міста, яке незабаром святкуватимуть іршавчани. Вчителі та учні школи – за здоровий спосіб життя, адже добре усвідомлюють, що рідна Іршава потребує здорових, активних, спортивних, ініціативних мешканців. Веселий, бадьорий, а найголовніше – спортивний настрій панував у закладі освіти вже зранку.  Розпочався день першим уроком класного керівника на тему «Ми за здоровий спосіб життя!», мета якого донести до кожного учня, що здоровий спосіб життя – це один із найголовніших чинників добробуту кожної людини.

Роботи по благоустрою центральної частини міста

До міськради надходило багато звернень та пропозицій від жителів міста, депутатів міськради, членів молодіжної ради, ковалів кузні "БК" по облаштуванню набережної річки Іршавка біля РБК. Було прийнято рішення по поточному ремонту даного тротуару, а саме перекладення нової бруківки від центрального мосту в бік міського парку. Також планується встановити нові ковані лавочки та освітлення. А ще на містян чекає приємний сюрприз від кузні «БК» – лавочка для закоханих. Сподіваємося це стане гарним подарунком для іршавчан до Дня міста.

Ремонт центральних доріг

У зв’язку з тим що на центральних дорогах міста не проводився більше 20 років капітальний ремонт  після зими на них утворюється  значна кількість ям та вибоїн. Зокрема це стосується і вул. Шевченка, яка є власністю Служби автомобільних доріг в Закарпатській області. Міськвиконком неодноразово звертався до даної служби з проханням зробити ремонт цієї дороги. І ось після виготовлення відповідного проекту та проведення тендерних процедур,  за сприяння Народного депутата України Валерія Лунченка сьогодні розпочато ремонт вул. Шевченка. Наразі спеціальною технікою проводиться зняття асфальтобетону.  Цьогоріч планується прокласти вирівнюючий шар дорожнього покриття від центрального мосту до перехрестя вул. Шевченка та М. Рильського. Міськвиконком просить жителів громади та гостей з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Ремонт тротуарів по вулиці Гагаріна.

Продовжуються поточні ремонти тротуарів біля СП "Сандерс". На даний час вже завершено асфальтування провулку від вулиці Гагаріна до підвісного мосту до вул. Першотравневої. Також розпочато роботи по заміні бордюрів – демонтовано спецтехнікою існуючі та завезено суміш для їх переукладання.

Оголошення

У зв'язку з початком  ремонтних робіт дорожнього покриття на в. Шевченка з  19.09.2019 р.  рух автомобільного транспорту по даній дорозі буде частково обмежений. Просимо вибачення за незручності.