О Г О Л О Ш Е Н Н Я

В зв’язку з проведенням робіт по заміні 2-х засувок діаметром 100 мм. на водопроводі по вул. Шкільна (перехрестя вул. Шкільна та вул. Затишна) 8 серпня 2019 року з 9.00 год.  к. ч. орієнтовно до 19.00 год.  к. ч. в м. Іршава буде відсутнє водопостачання. Прохання споживачів зробити необхідні запаси води. Адміністрація Іршавського КПВ.

«Свято морозива» в Іршаві

Вчора у місті Іршава відбулося вже традиційне свято для дітвори та їхніх батьків «Свято Морозива», яке Іршавська міська рада проводить вже всьоме у нашому місті. Кожна дитина, яка прийшла у міський парк  змогла отримати  квиток  і протягом  свята обміняти його на порцію морозива. А бажаючих поласувати холодним десертом зібралося більше 2 тисяч.

Чергове засідання виконкому

31 липня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Іршавської міської ради.  Члени виконкому  заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

У Іршаві завершують проведення комплексу робіт по складуванню, сортуванню та вивезенню ТПВ.

   Проблема з утилізацією відходів одна з головних проблем суспільства. Кожен регіон вирішує це питання по-різному: спалювання, захоронення, переробка, будування заводів, впровадження нових норм та правил. Однак, перший пункт, з якого усюди починалась робота з відходами – сортування сміття, його складування та вивезення. І якщо перше залежить саме від громадян, то всі інші роботи і заходи повинна забезпечити влада на місцях. Створення Іршавської ОТГ дозволило, згідно відповідного рішення сесії міськради, закумулювати кошти в сумі  1,5 млн. грн. для вирішення питання зі збору, сортування і вивезення ТПВ. В перелік заходів включено також  і першочергове придбання спеціальної  техніки для вивезення сміття з автоматичною загрузкою і пресуванням.

Спільна робота з поліцією

У міськраду поступають скарги від жителів та підприємців міста стосовно порушення правил благоустрою та ПДР деякими громадянами. Зокрема від підприємців скарги надходили щодо неконтрольованої стихійної торгівлі біля автостанції. Також на останньому засіданні виконавчого комітету піднімалося питання щодо паркування великогабаритного транспорту біля Петро-Павлівського храму, що спричиняє перешкоди для виїзду швидкої допомоги та паркування машин на пішохідній зоні біля католицької церкви. Не менш важливою проблемою є викидання великої кількості сміття не місцевими жителями та поведінка безхатченків у центрі міста.

Зупинка для шкільного автобуса

На прохання жителів мікрорайону вул. Садова, Українська та ін., щодо облаштування місця автобусної зупинки для школярів, а також можливості розвороту та безпечної посадки пасажирів у шкільний автобус було зроблено ремонт перехрестя цих вулиць. Роботи проводило підприємство Райавтодор. Після встановлення зупинки основу перехрестя та частину вулиці Садова було підсилено та вирівняно щебеневою сумішшю після чого було прокладено асфальтобетон.

Слово і діло

Є громадяни, які проявляють патріотизм до свого краю гучними висловами, постами у соціальних мережах, а є такі, які свій патріотизм виявляють у бережному ставленні до суспільного майна, інфраструктури, поважають роботу інших та підказують шляхи і методи  усунення недоліків. Саме таким прикладом є житель вулиці Гагаріна Володимир Коровський, який проводив ремонт водопровідної системи до власної оселі.

Інвестиційна привабливість Іршавської міської об’єднаної територіальної громади

За даними Фонду «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу», Іршавська ОТГ не дивлячись на те, що розпочала свою діяльність тільки з 2018 року зайняла «3» місце серед громад області у «Всеукраїнському рейтингу інституційної спроможності і сталого розвитку громад». Даний рейтинг відображає інвестиційну привабливість громад та враховує 33 критерійних показники. З них основні:  приєднання до ініціативи ЄС «Угода мерів»; існування прийнятого громадою та затвердженого місцевою радою ПДСЕРК;   участь громади в міжнародних проектах технічної та фінансової підтримки; загальний рівень доходів бюджету;  планові податкові надходження;  бюджет розвитку; наявність в муніципалітеті системи енергомоніторингу; міжнародні контакти, і т.д. При складанні рейтингу враховувались дані про діяльність 1092 громад з усіх областей України (з Закарпаття – 20 громад). При  середньому рейтингу по Україні 21,29 (по області 16,62) в Іршавській громаді він складає 35,48.