День закоханих в Іршаві

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.  На центральній площі міста Іршави також відбулося свято до Дня закоханих, яке було організоване  Іршавським МЦПО та Молодіжною радою Іршави.

Інформація

ІРШАВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР Філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області  

Вікенд з копами

    У рамках проекту «Community policing» 17 лютого 2019 року, з 12:00 до 14:00 співробітники патрульної поліції Закарпатської області завітають у місто Іршава. На центральній площі міста дітки матимуть змогу покататися на службовому авто патрульної поліції, увімкнути сирену й проблискові маячки, покричати у гучномовець. Ми розповімо вашій малечі, що таке ПДР та чому цих правил треба неухильно дотримуватись. Найактивніші отримають гарні подарунки на добру згадку від інспекторів. У той же час батьки зможуть приміряти окуляри, що імітують стан алкогольного сп’яніння, ознайомитися з матеріально-технічним забезпеченням закарпатських патрульних, екіпіруванням роти тактико-оперативного реагування, автопарком, та дізнатися більше про роботу інспекторів. Запрошуємо усіх охочих гарно провести кілька годин вихідного дня!

Продовжуються ремонти у школах міста

Зважаючи на відсутність у школах діток, через  захворюваність на ГРВІ, у Іршавському закладі загальної середньої освіти № 1 також розпочато значний обсяг ремонтних  робіт по капітальному ремонту і заміні перегородок між класами та коридором. Оскільки старі перегородки, що були збудовані ще в 1968 році минулого століття з дерев’яних конструкцій обшитих фанерою, з вмонтованими у їх верхній частині вікнами, з часом стали аварійними та розхиталися, що могло призвести до падіння скла та травмування дітей. Тому було прийнято рішення в першочерговому порядку провести їх заміну, тим більше, що фанера погано забезпечувала ще й шумо- та теплоізоляцію.

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

    У зв’язку з проведенням ремонтних робіт 14.02.2019 р. буде припинено подачу електроенергії в місті Іршава з 12.00 до 12.40 год. на вулиці Летище. Включення буде проводитися без попередження. Іршавський РЕМ

Ремонт у ліцеї

На вимушених канікулах, що пов’язані з оголошенням карантину,  у школах міста продовжуються ремонтні роботи. Зокрема розпочато ремонт ще двох вбиралень у Іршавському ліцеї. Вже повністю проведено демонтаж старої плитки, замінена внутрішня каналізація та водопостачання, завершується облицювання стін та підлоги керамічною плиткою. Найближчим часом будуть встановлені нове сантехнічне обладнання, двері,  вікна та перегородки між кабінками. Також проводиться облаштування вбиральні для діток з особливими потребами.

Набір на службу в Національну поліцію

   За повідомленням Головного Управління Національної Поліції  в Закарпатській області 14 січня 2019  року оголошено набір на службу в поліцію. Вимоги до кандидатів на службу: громадянство України, вік від 18 років, наявність повної середньої або вищої освіти, відсутність судимості, наявність посвідчення водія категорії групи «В», знання Конституції України, Законів України «Про Національну поліцію», «Про запобігання корупції» та вільне володіння українською мовою.

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

     У зв’язку з проведенням ремонтних робіт 13.02.2019 р. буде припинено подачу електроенергії в місті Іршава з 09.00 до 17.00 год. на вулиці Українська та з 09.00 до 13.00 год. на вулицях Слов'янська, Станційна, Заводська, Летище. Включення буде проводитися без попередження. Іршавський РЕМ

В школах Іршави продовжили карантин

Сьогодні, 8  лютого, міський голова провів  нараду  з керівниками закладів освіти стосовно стану захворюваності учнів і дошкільнят.Проаналізувавши всі дані та поспілкувавшись з директорами шкіл та завідувачками дошкільних закладів було вирішено продовжити карантин ще на 5 днів, з 11 по 15 лютого у школах міста Іршава, де відсутність дітей по хворобі становить 23%.  Це не стосується шкіл у селах  Лоза та Собатин,  захворюваність  у яких не перевищує 10 %.

НА РОБОТУ У ВІДДІЛ ОСВІТИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ І СПОРТУ ІРШАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОТРІБНА МЕДИЧНА СЕСТРА

  На роботу у Заклад загальної середньої освіти № 1  потрібна медична сестра. Кваліфікаційні вимоги до претендентів - вища фахова освіта. За детальною інформацією звертатись за телефоном: (097) 812 4237  Сокач Любов Іванівна - начальник відділу ООЗКСМС.