6 грудня на Іршавщині вітали представників і представниць Збройних Сил України з професійним святом. 31-річницю Збройних Сил України  вперше відзначаємо в умовах воєнного стану й зараз всі зусилля народу та армії спрямовані на Перемогу в війні.

В цей день міський голова Віктор Симканинець та начальник першого відділу Хустського РТЦК та СП, майор Дмитро Соколов спільно з керівниками відділів міської ради та військовослужбовцями вшанували пам'ять полеглих за свободу і територіальну цілісність України хвилиною мовчання та піднесли квіти з лампадками до пам'ятної стелли Бійцям, загиблих в АТО.

Також міський голова зустрівся з військовослужбовцями у приміщенні першого відділу Хустського РТЦК та СП, де привітав їх з професійним святом та відзначив, за поданням їх керівника, грамотами й подяками міської ради Володимира Горзова, Михайла Крайняя, Івана Фулея, Павла Іванишинця та Івана Вірага. У розмові з ними очільник громади запевнив, що місто й громада надалі робитимуть все можливе для підтримки військових