Вчора, 5 грудня, за ініціативи волонтерів ГО Волонтери Закарпаття, молоді Іршавщини та підтримки добрих сердець в м.Іршава відбулось відкриття Резиденції Святого Миколая. Це неймовірно чудова територія на якій дітки зможуть провести фотосесії, принести листи до Святого Миколая а також всі бажаючі зможуть донатити допомогу для благодійного проекту "Щедрий Святий Миколай".

Це проект, який діє вже 12 рік поспіль. В ході проекту будуть роздаватися подарунки майже по всіх соціальних - реабілітичних центрах, інтернатах , дитячих будинках області.

Також будуть з подарунками відвідуватися потребуючі родини.

З 5 грудня по 13грудня буде діяти Резиденція помічників Святого Миколая

З 14 грудня по 20 грудня Резеденція Святого Миколая де дітки зможуть отримати подарунок від «Чудотворця» та поспілкувати і зробити фото на згадку.

Організатори цього проекту ГО Волонтери Закарпаття, які з благословення Високопреосвященнішого Митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора, вчора як годиться розпочали добру справу з молитви .

Молебень здійснили священники храмів м.Іршава, який очолив Благочинний Іршавщини о.Іван (Лупак) .

На відкритті були присутні міський голова Віктор Симканинець та інші. Він відзначив активних волонтерів подяками. Привітав всіх з такою подією, яка в такий важкий час принесе радість багатьом.