Новорічно-Різдвяні свята в Іршаві

 Цікаво і різноманітно проходять Новорічно-Різдвяні святкування у місті Іршава. Святкові заходи, фотозони, Різдвяна хатинка з оновленим вертепом, центральна площа, прикрашена КП «Тепло Місто» різнокольоровою ілюмінацією,  приваблює жителів та гостей міста та створює гарну святкову атмосферу.

ІНФОРМУЄ ІРШАВСЬКИЙ РЕМ

   У зв’язку з проведенням ремонтних робіт 10.01.2019 р. з 09.00 до 17.00 год. буде припинено подачу електроенергії в місті Іршава на вулиці Гагаріна з № 14 по № 74 та на вулиці Робітнича. Включення буде проводитися без попередження. Іршавський РЕМ

В Іршаві заплановано будівництво нової амбулаторії

  В Іршаві незабаром розпочнеться будівництво нової амбулаторії. На це з державного бюджету, за клопотанням Закарпатської облдержадміністрації, виділено  8 млн. 593 тис. 783 гривні субвенції на розвиток сільської медицини, з яких 500 тис. грн. заплановано на придбання спеціалізованого автомобіля для АЗПСМ Іршавської ОТГ.   Відповідно до цього депутати Іршавської міської ради  прийняли програму «Співфінансування проектування і проведення робіт по будівництву амбулаторії загальної практики сімейної медицини в м. Іршава, Іршавського району в 2019 році», згідно якої у  бюджеті для співфінансування заплановано 809 тис. 400 грн., що становить 10 відсотків від зальної вартості будівництва.   Також на сесії було прийнято рішення про виділення земельної ділянки біля рай поліклініки для будівництва нової амбулаторії.

Прийнято бюджет Іршавської ОТГ на 2019 рік

Наприкінці року відбулося друге пленарне засідання ХVI сесії  VIIІ скликання Іршавської міської ради, в ході  якого депутати ухвалили одне з найважливіших рішень  року, що минає, – прийняли бюджет на 2019 рік.

До уваги жителів Іршави

   У  зв’язку з погіршенням погодних умов та різким зниженням температури, Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Закарпатської області оприлюднило список пунктів обігріву в населених пунктах області. На території Іршавської ОТГ пункт обігріву знаходиться в районній лікарні за адресою: м. Іршава, вулиця Комарова , 16.

Пожежа в Іршаві

Напередодні нового року у м. Іршава сталася пожежа у приватному будинку по вулиці Першотравнева, в якому проживає п. Надія М.  Жінка сама без чоловіка виховує двох дітей.  На щастя ніхто не постраждав. В наслідок пожежі згоріло все майно у цих приміщеннях, було повністю пошкоджено покрівлю прибудов і частково житлового будинку.

Новорічна ялинка ОТГ

   Настання Нового року мабуть для кожного з нас є одним з найрадісніших моментів у житті. Адже це свято, яке поєднує минуле і майбутнє, воно сповнене вірою, надією та любов’ю. Завжди напередодні Нового року підводяться підсумки року, який уже минає. Не став винятком і цей рік.  На цьому тижні  в актовій залі Іршавського МЦПО відбулось новорічне дійство для обдарованих дітей Іршавської ОТГ. Понад 110 талановитих учнів, які протягом навчального року показали високі особисті результати у навчанні та поведінці, різних видах спорту, художньої та творчої  діяльності, зібралися в святково прикрашеному залі. На них чекало свято підготовлене керівником гуртком «Юні зірочки» Вікторія Поляк, та незмінним ведучим Юрієм Бурясом.

На головній ялинці міста засяяли святкові вогні

23  грудня, о 16.00 на центральній площі міста Іршава відбулося урочисте запалення новорічної ялинки. Безліч позитивних емоцій та гарний настрій присутнім подарували учні Іршавського ліцею, які разом із вчителями підготували святкову програму з іграми, забавами та чудовими новорічними піснями.  Дорослі та дітки радо брали участь у конкурсах і водили хороводи біля ялинки разом із казковими героями.

Аварійну ситуацію ліквідовано

   19 грудня 2018 року жителі декілька вулиць, зокрема Локоти, Комарова скаржилися на непрозорість води. Директор КП по водопостачанню пояснив, що сталася аварійна ситуація на водонасосній станції, яка призвела до виникнення гідроудару у водопровідній трубі, що стало причиною збурення водяного потоку в системі і в наслідок чого вода частково скаламутилася від осаду на стінках труб. Через короткий проміжок часу аварійну ситуацію було ліквідовано. Проводиться службове розслідування.