В Іршаві відбувся III-й Єпархіальний благодійний фестиваль духовної пісні «Покрий мене о Божа Мати».

Фестиваль відкрив керуючий єпархією, Високопреосвященніший Феодор, митрополит Мукачівський і Ужгородський. У своєму вітальному слові, він висловив щиру подяку усім учасникам фестивалю, організатору заходу, голові Молодіжного відділу єпархії, архімандриту Агапіту (Шпиняк), молодіжному братству при Свято-Іоанно-Богословському чоловічому монастирі с. Сільце, та всім присутнім. У фестивалі взяли участь  церковні та народні колективи краю. Кошти, які були зібрані під час благодійного концерту були передані дітям з онкологічними захворюваннями.

Вічна пам’ять.

Сьогодні жителі с. Собатин провели в останню путь напрочуд чуйну та добру людину, жительку с. Собатин Валерт Ганну Іванівну. Ганна Іванівна за своє життя не займала ніяких керівних посад, була простою жінкою, яка серцем відчувала біль і потреби односельчан, приймала активну участь у житті села, протягом двох десятиліть обиралась депутатом та членом виконкому Іршавської міської ради, прикладала багато зусиль для розвитку свого рідного села і завжди була готова прийти на допомогу іншим. Висловлюємо глибокі і щирі співчуття усій родині з приводу тяжкої і непоправної втрати. Вічна і світла їй пам’ять. Депутатський корпус та виконавчий комітет Іршавської міської ради

Оголошення

У зв'язку з початком ремонтних робіт дорожнього покриття на в. Білецькій (від круга до перехрестя вул. Білецька-Партизанська) з 17.10.2019 р. рух автомобільного транспорту на даному відрізку дороги буде обмежений. Просимо вибачення за незручності.

Реконструкція шлюзу на р. Синявка

Жителі мікрорайону вулиць Зарічна, Комарова, Павлова, Мічуріна, Коцюбинського завжди були в тривозі під час тривалих опадів через шлюз на р. Синявка біля ЦРЛ. Вже не один рік під час весняних чи осінніх паводків він створював велику проблему і через свою малу пропускну спроможність призводив до підняття рівня води до 3-3,5 м.  Тому після неодноразових зустрічей з жителями даних вулиць і непростих дискусій було вирішено реконструювати шлюз, розширити його пропускну спроможність, зробивши падаючим. В результаті проведених робіт вдалося  збільшити пропускну можливість шлюзу на 6 метрів (до 14 м.) для безперешкодного пропуску паводкових вод. Наразі тривають роботи по монтажу шлюзу та металевої конструкції – переходу через річку.

Продовжуються роботи по капітальному ремонту вулиці Шевченка.

Наразі спецтехнікою профрезеровано другу ділянку  дорожнього полотна у районі міського стадіону та розпочато роботи по облаштуванню першого вирівнюючого шару асфальтобетону. Вже виконано робіт на ділянці більше пів кілометра на одній половині дороги. Як і раніше роботи проводяться спільно - міськрадою та за сприяння Народного депутата України Валерія Лунченка.

Оголошення

У зв'язку з продовженням  ремонтних робіт дорожнього покриття на в. Шевченка з  16.10.2019 р.  рух автомобільного транспорту по даній дорозі буде частково обмежений. Просимо вибачення за незручності.

З днем народження, рідне місто!

5-6 жовтня в м. Іршава відбулись святкові заходи з нагоди 678 річниці від дня заснування міста. День міста - це свято кожного з нас! І обличчя будь-якого міста – це, передусім, його жителі - щирі, працьовиті, добрі люди. Адже, саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам та натхненній праці місто живе та процвітає. Цього року святкова програма була досить різноманітною. В суботу з самого ранку для жителів нашого міста були організовані спортивні заходи: шахово-шашковий турнір в актовій залі МЦПО та футбольний турнір на центральному стадіоні. Також у наймолодших іршавчан та гостей міста була можливість безкоштовно прокататися центральною площею та міським парком на чудовому "Дитячому потязі". Вечірня суботня концертна програма, за несприятливих погодних умов, нажаль, не відбулася. Але в неділю погода нас порадувала сонечком і на всі заплановані заходи зібралося чимало людей.

Футбольний турнір до Дня міста

Вчора, у рамках святкування 678-річниці нашого міста, на центральному стадіоні відбувся футбольний турнір. За кубок змагалося 5 аматорських футбольних клубів Іршавської громади: Іршава-1, «Шор» м. Іршава, с. Лоза, с. Собатин, ТОВ «Берег-Кабель». Із привітальними словами до учасників змагань звернулись секретарь міської ради Михайло Рацин та голова районної федерації футболу Василь Попович. Вони побажали футболістам чесної гри та досягти високих спортивних результатів. А далі був футбол, вирували пристрасті на полі і на трибунах. За підсумками змагань місця між командами розподілилися таким чином: перше місце Іршава-1, друге – с. Лоза, третє – с. Собатин, четверте та п¢яте місця відповідно посіли команди ТОВ «Берег-Кабель» та «Шор» м. Іршава. Всі учасники були нагороджені грамотами, грошовими преміями а переможці медалями та кубками.