У Іршаві продовжують ямковий ремонт доріг

  Для підвищення безпеки руху та запобігання подальшої руйнації асфальтобетонного покриття у Іршаві продовжують ліквідовувати глибокі вибоїни. З   початку року  вже ліквідовано близько 300 кв. метрів ямковості. Зокрема зроблено ямковий ремонт на вулицях Шкільна, Волошина, Фединця, Борканюка, Комарова, Партизанська та провулок Партизанський. Заплановано виконання робіт  на вулицях Затишна, Січових Стрільців,  Локоти, Заводська, Конституції. Роботи із усунення ямкових ділянок доріг місцевого значення продовжуватимуться і надалі.

Іршава продовжує готуватися до великодніх свят

В місті проводяться систематичні роботи по санітарній очистці та благоустрою. Зокрема вивозиться  сміття, зібране працівниками бюджетної сфери на території міста - вздовж залізнодорожного полотна, річок Іршавка та Синявка, центральних та бічних доріг. Проведено посадку дерев павлонії та катальпи у міському парку, біля кінотеатру, СШ №1 та вздовж вулиць Федорова та Гагаріна. Поточно відремонтовано пішохідну доріжку до пам’ятника загиблим воїнам афганцям.   Філією «Іршавський райавтодор»  проводяться роботи по ямковому ремонту вулиць Шкільна, Волошина, Затишна, Фединця, Січових Стрільців, Борканюка, Комарова, Партизанській та провулок Партизанський.  Загалом планується, при сприятливих погодних умовах, проведення ямкового поточного ремонту всіх доріг міста, які не включено в план капремонту на 2019 рік.

Катерина Мойсей – віце-чемпіонка України з шашок-64

З чудовими результатами повернулися з м. Полтава вихованці клубу “Вікторія” (керівник Анатолій Вайда) Іршавського міського Центру позашкільної освіти. Юні спортсмени взяли участь у чемпіонаті України з шашок-64 серед юніорів та юнаків, на який з’їхалось аж 137 учасників з усієї України.

Додому – з перемогами!

Початок квітня видався насиченим для юних іршавчан, які постійно беруть активну участь в різних фестивалях та конкурсах і вкотре доводять, що вони - одні з кращих. 3 квітня вихованці зразкової студії сучасного танцю «Be Free»  (керівник Звенислава Чорнак) взяли участь у міжнародному дитячому та юнацькому фестивалі-конкурсі «Sky Stars Fest in spring Krakow», який проходив у м. Краків (Польща).

Розпочато капремонт вулиці Б. Хмельницького

Як ми інформували раніше, у п’ятницю підрядна організація розпочала прокладання асфальту на вулиці Б. Хмельницького.Попередньо основа дороги була підсилена щебеневою сумішшю після чого було прокладено асфальтобетон асфальтоукладальником. Згідно проекту товщина асфальту складає не менше 7 см., а ширина 6 м. На сьогоднішній день прокладено асфальтобетон до перехрестя з вулицею Шкільна. Для завершення ремонту на цій ділянці дороги необхідно буде викласти з бруківки на обох узбіччях канавки для відведення дощових вод.

Вулиці міста Іршава поповнилися молодими саджанцями

Вже не один рік, Народний депутат України Віктор Балога дарує нашому місту молоді саджанці. Попередні роки це були здебільшого сакури,  а цими днями нардеп знову подарував місту сто саджанців – 60 катальп та 50 павлоній. Нагадаємо що цього року це вже другий подарунок від Віктора Івановича – у березні місяці було висаджено 100 саджанців павлонії. Основну частину дерев працівниками міськради та  комунального підприємства «Тепло Місто» було висаджено  по обидва боки вулиці Федорова, від Абразивного заводу  в напрямку с. Ільниця а іншу на вулиці Гагаріна біля колишньої Ткацької фабрики.  Озеленювати Іршаву, висаджувати нові дерева та квіти будуть і надалі. Велике прохання до містян та гостей дбайливо ставитися до насаджень та не нищити їх.

ПОВІДОМЛЕННЯ

          Повідомляємо, що урядовим рішенням (постанова Кабінету Міністрів України від 13.03.2019 р. № 250) з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім’ях, запроваджено новий вид соціальних виплат -  допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. З 1 квітня 2019 р. багатодітні сім’ї матимуть право на отримання допомоги. Допомога призначатиметься у розмірі 1 700 гривень. Щомісячна державна допомога призначатиметься та виплачуватиметься органами соціального захисту населення за місцем проживання багатодітної родини за рахунок коштів державного бюджету у вигляді субвенції до місцевих бюджетів. Для призначення допомоги необхідно звертатись до управління соціального захисту населення Іршавської РДА.

ОГОЛОШЕННЯ

У зв'язку з початком  ремонтних робіт дорожнього покриття по вулиці Б. Хмельницького з  04.04.2019 р. рух автомобільного транспорту по даній дорозі буде обмежений. Просимо вибачення за незручності.

Визначено план дій щодо черговості поточного та капітального ремонту доріг ОТГ

Вчора,  під керівництвом  міського голови відбулась робоча нарада по питанню ремонту доріг місцевого значення за участі керівників підрядних організацій, заступників міського голови та відповідних фахівців міськради Під час наради було обговорено питання черговості поточного  та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, а також ямкового ремонту.