Оголошення

У зв'язку з початком  ремонтних робіт дорожнього покриття на в. Шевченка з  19.09.2019 р.  рух автомобільного транспорту по даній дорозі буде частково обмежений. Просимо вибачення за незручності.

Ремонт в їдальні школи №2.

На прохання батьків та директора школи Гички Ганни Юрівни у шкільній їдальні проведено ремонтні роботи, а саме демонтовано старі умивальники, які були встановлені близько 30 років тому.  Проблема полягала в тому, що відвідні каналізаційні труби були забиті і скид робився в підвал школи. Тому було вирішено демонтувати старі декоративні щити і встановити сучасні умивальники, які підключені до каналізаційної мережі школи.  

У Іршаві відзначили День рятівника

17 вересня, традиційно, у нашій державі відзначають День рятівника. Сьогодні, 16 вересня, у залі Іршавського районного відділу ДСНС відбулись урочистості з нагоди відзначення свята. Працівників пожежної охорони та цивільного захисту з професійним святом прийшли привітати голова РДА, голова райради, секретар міськради та начальник районного відділу нацполіції. У своєму вітальному слові секретар Іршавської міської ради Михайло Рацин побажав рятівникам здоров'я та наснаги, а також відмітив тісну співпрацю рятувальників з міськрадою та подякував їм за професіоналізм і оперативність. За поданням керівництва районного відділу ДСНС окремі рятівники були нагороджені грамотами Іршавської міськради та грошовими преміями.

На бюджетній комісії обговорювали тарифи на водопостачання

Вчора відбулося засідання депутатської бюджетної комісії Іршавської міської ради. Головне питання, яке було висунуто на розгляд присутніх стосувалося погашення заборгованості боргу за електроенергію Іршавського КПВ та перегляд тарифів на водопостачання та водовідведення. На комісію запросили директора Іршавського комунального підприємства по водопостачанню С. М. Скоблея.

Ремонт дороги у с. Собатин

Враховуючи звернення жителів с. Собатин зроблено ремонт дороги місцевого значення від буд. № 10 до кладовища. Попередньо підрядною організацією автогрейдером було зроблено вирівнювання основи дороги після чого підсилено щебеневою сумішшю та прокладено асфальтобетон загальною довжиною близько 150 м/п. Враховуючи, що дорога веде до сільського кладовища, даний ремонт полегшить жителям села відвідування могил своїх рідних та близьких.

Ремонт тротуару на вул. Білецька.

Завершено роботи по асфальтуванню частини тротуару від перехрестя вул. Білецька та Б. Хмельницького до перехрестя вул. Шкільна. Раніше вже було відремонтовано ділянку до перехрестя вул. Б. Хмельницького, на якій здійснили облаштування бордюрів, поребриків, підготували основу та вимостили тротуар плиткою.   В найближчий час ремонтні роботи будуть продовжені на ділянці від магазину «Хосен» до РайДЕУ.

Тарифи на водопостачання

Сьогодні в міськраду в черговий раз звернувся директор Іршавського КПВ з проханням переглянути тарифи  на послуги водопостачання та водовідведення у зв¢язку з невідповідністю діючих тарифів з їх фактичною собівартістю. Свою позицію С. М. Скоблей обґрунтовує  тим,  що вже неодноразово збільшувалась ціна на електроенергію, підвищилась мінімальна заробітна плата та збільшились суми податків, а ці три складові є основними при формуванні тарифів. В даний час на підприємстві склалась критична ситуація у зв¢язку з наявністю заборгованості за електроенергію перед Іршавським РЕМ, заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам  та сплата ПДВ. Це в свою чергу може призвести до обмеження або припинення електропостачання на водонасосну станцію, а відтак і до перебоїв з постачанням питної води для жителів м. Іршава. На адресу підприємства вже надійшло повідомлення про припинення електроживлення на підставі заборгованості з оплати за спожиту електроенергію. Зі слів керівника комунального підприємства по водопостачанню при подальшому не вирішенні даного питання боргове навантаження на підприємство буде тільки збільшуватись. Виходом з даної ситуації є погашення наявної заборгованості за кошти з міського бюджету, які потрібно буде знімати з ремонту доріг тощо, і очевидно якнайшвидший перегляд тарифів на водопостачання та водовідведення.   Наразі  тарифи на водопостачання та водовідведення в Іршаві станом на 1 липня 2019 року найнижчі в області.

Поліція Іршавщини закликає мисливців бути обережними під час полювання на пернатих (ФОТО)

На Іршавщині стартував сезон полювання на пернату дичину. Правоохоронці Іршавського відділення поліції провели зустріч з керівниками мисливських низових колективі на базі УТМР у селі Собатино, Іршавського району. В ході зустрічі інспектор капітан Богдан Орос розповів присутнім мисливцям про те, що головна відповідальність під час полювання лягає на самих мисливців. Адже нехтування правилами безпеки при поводжені з вогнепальною зброєю на полюванні призводить до нещасних випадків.

Сумна звістка

Сьогодні Львів прощався з видатною особистістю, одним із відомих організаторів виробництва на Україні, добрим другом Закарпаття і Іршавського району, меценатом, керівником одного з провідних підприємств України з виробництва кави та чаю СП «Галка» Дубовим Борисом Васильовичем.  Він був одним із перших на теренах України, хто не тільки у важкі часи зберіг, а й  значно розширив асортимент та об’єм продукції свого підприємства.  З повагою і шаною Борис Васильович ставився до Закарпаття і особливо до іршавчан. Завдяки його зусиллям  проведено газифікацію жіночого Свято-Серафимівського монастиря у с. Приборжавське, встановлено пам’ятник іршавчанам, які загинули в автокатастрофі у с. Залужжя, неодноразово надавалась допомога багатьом жителям та релігійним громадам Іршавського району.  Також він одним з перших відгукнувся на потребу допомогти першим закарпатцям, учасникам бойових дій на сході України.  З теплотою та повагою будуть згадувати його іршавчани, а особливо освітяни, які на день вчителя протягом багатьох років отримували в дарунок від Бориса Васильовича каву та кавові напої.  Символічно, що заупокійна служба за покійним відбулася у м. Львові у храмі Святого Володимира Великого, який збудований з ініціативи та значній підтримці саме  Бориса Васильовича. Пам’ять про цю працьовиту, щиру і добру людину житиме вічно у наших серцях і нехай земля йому буде пухом.