Щиро вітаю всіх із Днем захисників і захисниць України - зі святом мужності, честі, доблесті, незламності національного духу - яке увібрало в себе глибинні історичні традиції українців та нерозривно поєдналося зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва.

В ці складні для України роки ви щодня здійснюєте подвиг — зі зброєю в руках бороните рідну землю від російського агресора, мужньо захищаєте суверенітет, територіальну цілісність нашої держави, мир та спокій українського народу.    

Це свято подяки всім,  хто має високе звання Захисника та Захисниці України, ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам, чоловікам та жінкам- всім, від молодшого до найстаршого, хто своїми діями так чи інакше захищають Україну, дарують своєму народові мирне майбутнє.

Низько вклоняємось світлій пам'яті полеглих, їх батькам та матерям, згадуємо усіх, хто в різні часи національної історії загинув у боротьбі за свободу і незалежність Української держави.

У сьогоднішніх нелегких обставинах українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її покрову над нами.

Бажаю нашим захисникам міцного здоров’я, незламної волі, сили духу, незгасимої енергії, добра, наснаги у зміцненні обороноздатності країни й плідної праці на благо Української держави!Миру та злагоди нашій Батьківщині!

Слава захисникам і захисницям України!

Слава Україні!

Героям слава!

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                      ВІКТОР СИМКАНИНЕЦЬ