Сонячна погода – роботи тривають.

У місті продовжується капітальний та поточний ремонт доріг. Як ми вже інформували, по вулиці Тітова було побудовано нові водопровідні та каналізаційні мережі. Цього тижня розпочалися роботи по капітальному ремонту цієї вулиці. Днями було вирівняно шар з щебеневого покриття та катком проведено його ущільнення. А вже сьогодні, користуючись сонячною погодою, працівники підрядного підприємства зробили першу половину нового основного асфльтопокриття довжиною майже пів кілометра. Також проводився поточний ремонт вулиці Промислова від пожежної частини до вулиці Севастянова. Роботи проводилися ін'єкційно-струменевим методом зі спецмашини «пачматік». Виконано близько 300 метрів погонних поточного ремонту. На наступний тиждень, якщо дозволятиме погода, планується перейти на вулицю Севастянова та вулицю Гагаріна від заводу «Ремверстат» до пожежної частини.

Творчий звіт гуртків МЦПО

Добігає кінця 2018-2019 навчальний рік. Вчителі та учні всіх навчальних закладів підводять підсумки своєї роботи. Для Центру позашкільної освіти таким підсумком став Творчий звіт гуртків, на який зібралися переможці, лауреати, дипломанти різного рівня змагань, конкурсів, виставок, фестивалів, весь педагогічний колектив, батьки та гості.

Підготовка до асфальтування вул. Білецька

Цього року заплановано проведення ремонту центральних доріг обласного і державного значення в межах міста Іршава на вул. Білецька, Гагаріна, Шевченка. На жаль держава на ці дороги не виділила ні копійки тому весь фінансовий тягар упав на громаду.  Наразі завершуються тендерні процедури на виконання цих ремонтних робіт, але щоб не втрачати час, підготовчі роботи на даних дорогах ведуться уже і зараз. А саме на вулиці Білецька розпочали підняття та вирівнювання бордюрів, що в подальшому дозволить безперешкодно встановити асфальтобетон та провести ремонт тротуару. На цій же вулиці а також Гагаріна проводиться промивка ливневої каналізації та заміна пошкоджених її ділянок.

Розпочався капітальний ремонт вулиці Тітова

Наразі проводяться роботи по піднятті каналізаційних та водопровідних люків. Робітники підрядного підприємства СПМК-23 розпочали підсипати основу дороги щебеневою сумішшю. Якщо сприятимуть погодні умови, то на цьому тижні планується завершити всі підготовчі роботи і розпочати прокладання основного шару асфальтобетону.

Вітаємо юних спортсменів нашої громади!

Про досягнення вихованців шахово-шашкового клубу «Вікторія» Іршавського МЦПО (керівник Анатолій Вайда) ми вже повідомляли неодноразово. Адже, дійсно, діти беруть участь у багатьох чемпіонатах, турнірах та змаганнях різних рівнів і завжди отримують високі нагороди. Не винятком є і останні змагання, які відбулись на вихідних. Це чемпіонат Угорщини, який проходив у с. Каллошемен та чемпіонат області з шашок-100, який проведено в Іршавському міському Центрі позашкільної освіти.

«Феєрія танцю - 2019»

Вчора в Іршаві пройшов V районний дитячо-юнацький фестиваль з хореографії «Феєрія танцю», засновниками якого є викладачі хореографічного відділу Іршавської ДШМ – Ярослава Гозда, Світлана Огар, Віталія Феннич та працівник РБК Юрій Андрела. Фестиваль є одним з наймасовіших, стосовно кількості учасників, які проводяться в нашому місті. Цьогоріч в ньому взяли участь 16 колективів, а це близько 600 дітей, які показали понад 40 чудових хореографічних номерів високого рівня.

Використовуючи погожі дні

Хоча погодні умови цієї весни і не дуже сприятливі, все ж  у  погожі дні продовжується ремонт доріг місцевого значення. Так нещодавно було відремонтовано провулок Шевченка та проїзд між вулицями Конституції та Фізкультурна. Оскільки невдовзі планується капітальний ремонт вулиці Фізкультурна то ремонт цього проїзду дозволить з’єднати обидві вулиці та зробити дорожню розв’язку більш комфортною для жителів мікрорайону Конституції, Залізнична, Горького та Фізкультурна.

Відновлення дитячих ігрових майданчиків

Минулого тижня у центрі міста реставрували споруди на дитячому майданчику. Було замінено нову гірку та добавлено до неї невеличкий парканчик, щоб дітям було безпечніше. До речі стара гірка прослужила більше десяти років, але на жаль була пошкоджена вандалами. Також на майданчику розмістили три гойдалки «Поні на пружині» та замінені комплектуючі ланцюгових гойдалок. Такі ж роботи по реконструкції дитячих майданчиків проводяться і в центральному парку. Роботи по придбанню і розміщенню нових, удосконалення та заміні ігрових елементів на вже існуючих дитячих майданчиках проводитимуться і надалі.

З Днем матері!

Дорогі мами! Вітаємо вас з Днем матері! Ви завжди були і залишаєтеся самовідданими, люблячими і готовими на все заради своїх дітей!  Дякуємо за вашу материнську любов!

Лідер-талант-фест

Вчора в Іршавському ЗЗСО №2 пройшов IV районний фестиваль талантів серед лідерів учнівського самоврядування «Лідер-талант-фест», але вперше в межах Іршавської ОТГ. Захід відбувся за фінансової підтримки БФ Центр громадських ініціатив у рамках реалізації проекту «Голос молоді» від ГО «Батьківська районна рада Іршавщини». Керівник організації Віра Глушко спільно з начальником відділу освіти Іршавської ОТГ Л.І. Сокач домовилися про співпрацю у проведенні фестивалю для талановитої учнівської молоді ОТГ. Участь у ньому взяли 13 учнів міських закладів освіти.