Вчора, 09 жовтня, відбувся ІV футбольний турнір, присвячений пам’яті мера міста Іршава 1998-2010 рр. та заступника голови районної федерації футболу 2005-2017 рр. Івана Палінчака. В змаганні прийняли участь чотири футбольні команди: Іршава №1, Іршава №2, футбольна команда з його рідного села Великий Раковець та команда с.Іза Хустської міської громади.

На урочистому відкритті з вітальними словами виступили та власними спогадами про колегу поділилися міський голова Віктор Симканинець, методист Іршавського МБК з фізичної культури та спорту Борис Ломага та організатори турніру: заступник голови федерації футболу Закарпатської області Станіслав Сухан, заступник голови асоціації футболу Хустського району Андрій Веждел.

На футбольному турнірі пам’яті мера міста Іршава 1998-2010 рр Івана Палінчака, який проходив вже вчетверте, були присутні його дочка Юлія з сім’єю, члени родини, друзі, колеги та багато інших вболівальників.

В результаті цікавої гри на футбольному полі перемогу здобула команда села Великий Раковець з рахунком 1:0, яка в фіналі грала з командою с.Іза. У матчі за третє місце зустрілись команди м.Іршави №1 та №2. Перемогу здобула команда Іршава №1 із рахунком 3:1.

Команда-переможець с.Великий Раковець нагороджена пам’ятним кубком та грамотою, а її гравці – пам’ятними медалями. Команда с.Іза нагороджена грамотою за ІІ-ге місце, а гравці – «срібними» медалями. Команда «Іршава №1» нагороджена грамотою, а члени команди – «бронзовими» медалями. В загальному підсумку перемогла дружба!

На завершення, міський голова Віктор Симканинець побажав командам в наступному році вже під мирним небом України зібратися так само, щоб знову позмагатися за кубок пам’яті ім. Івана Палінчака— людини, яку в Іршавській громаді пам’ятатимуть завжди.