До Чорнопотіцького старостинського кругу Іршавської міської територіальної громади входять села Чорний Потік, Крайня Мартинка, Підгірне, Смологовиця, Локіть. За третій квартал старостою Іваном Газдиком було здійснено прийом громадян з проблемами різного характеру, надано консультації та рекомендації. Усім громадянам, які звернулись на особистий прийом, надано необхідну інформацію та перелік необхідних документів. Такий прийом громадян дає змогу контролювати дотримання їхніх прав і законних інтересів та вирішувати багато конфліктних ситуацій. Здійснюються видачі довідок в межах наданих повноважень, акти обстеження сімї та акти матеріально побутових умов.

Ведеться облік пропозицій громадян з питань соціально- економічного та культурного розвитку сіл, соціального, побутового та транспортного обслуговування.

Нещодавно було поновлено ранішній та вечірні рейси автобусного сполучення маршрутом Смологовиця – Іршава. Проведено вуличне освітлення в селі Чорний Потік – 1500 метрів. На території сіл проводиться щомісячний вивіз твердих побутових відходів.

Здійснюється моніторинг за дотриманням на території вищезазначених сіл громадського порядку та стану благоустрою. Вживались заходи боротьби з карантинними бур’янами в тому числі амброзії  полинолистої та борщівника Сосновського, скошування трави, вирубки аварійних дерев. Прибрано придорожні смуги і канави, автостоянки, приведено в належний стан кладовища, обеліск та памятні знаки.

Роботи тривають.