Шановні юристи Іршавщини - щиро вітаю вас із професійним святом! Вам належить чільне місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону, правової політики нашої держави.

Бути юристом почесно і відповідально. На сьогоднішній день немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б змогли обійтись без вас. Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості. Прийміть слова вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.

Дякуємо всім діючим правникам та ветеранам юридичної служби, які розвивають юридичну науку і освіту, практикам: адвокатам, працівникам нотаріату, РАГСів, служби безпеки та поліції, управління юстиції, виконавчої служби тощо. На сьогодні деякі з вас зустрічають цей день, звільняючи українську землю від окупантів. За вами - і правовий фронт, що допоможе  притягнути до відповідальності злочинців московської орди.  

 Бажаю вам міцного здоров’я, життєвих гараздів, благополуччя, душевного спокою та нових професійних перемог! Нехай Господь наділить вас своїми ласками і щедротами!

Разом - до Перемоги! Зі святом!

Слава Україні! 

Героям слава!

 

З повагою

Міський голова                      Віктор Симканинець